renocar_unor

Husqvarna SM 610 (2006)

Vlastník čeplin
Vloženo 26.11.2015
Aktualizováno 4.5.2017

Husqvarna SM 610... poslední model s karburátorem Keihin FCR 41. Ostré brzdy Brembo a tvrdý italský podvozek.

KTM 640 LC4 Supermoto: vyšší pořizovací cena

První dojmy - Motor jde krásně za plynem , překvapily mě i celkem nízké vibrace (např. o proti KTM LC4 640 SM). Je to lehká , hravá motorka. Bál jsem se sevisních intervalů , ale zase tak hrozný to neni. Pár plastů dolů , nádrž a motorka je téměř odstrojená.

Doplňky na motorce - Koupil jsem jí s platem na kufr , to bylo první co šlo dolů. Díry se mi ale moc nelíbily ,tak jsem si vysoustružil a zfrézoval záslepky z duralu.

Rozhodoval jsem se ještě mezi KTM LC4 640 SM , ale oranžové je všude nějak moc . Navíc pořizovací cena za stejný ročník , je celkem mimo mojí realitu.První mě na této motorce zaujal vzhled. Je celkem "drobná" , skoro jako nějaká 125ccm. Ale při pohledu na motor změníte názor. Všechny součásti motocyklu jsou opravdu velmi kvalitní. Husqvarna se na podobné motocykly zaměřuje (no, zaměřuje se hlavně na motorové pily) a z výsledného zpracování je to vidět. Převodovka má šest přesných a vhodně poskládaných převodových stupňů , takže kvalty tam padají jako po másle. Zatim jsem najel pouze 7km (díky špatnému počasí) . Přes zimu udělám aspoň základní servis , tj. olej , ventily atd. . Víc dopíšu během příští sezóny.