Moto Guzzi Breva 750 (2006)

Vlastník Kulasec
Vloženo 20.11.2015
Aktualizováno 18.9.2019

Vloženo: 18.10.2016, Uskutečněno: 18.10.2016, Stav tachometru: 14500 km, Zhlédnuto: 35x

Guzina dostala během sezóny další dárek - centrální stojan. Koupil jsem jej u Massima z Brescie. Kvalita dobrá. zaslání rychlé, dodáno včetně návodu pro montáž. Doporučuji
Nyní jsou na motorce i vyhřívané gripy Oxford z automatickým vypnutím, hodí se zejména v chladnějších dnech. Jen je bylo nutno opětovně přilepit - při jedné jízdě se mi odlepil pravý heft - otáčím pravým zápěstí a říkám si kurňa že to nejede... :)

• Zavazadla

Zavazadla - věčné téma na cestování na moto. Na začátku jsem vybavil Brevu nosičem zadního kufru a kufrem Shad 45 což si myslím, že je nejmenší kufr schopný pojmout dvě integrálky (empiricky potvrzeno). Druhým důvodem pr

Vloženo: 22.10.2018
    Uskutečněno: 22.10.2018
  • Kompenzátor funguje

Předpokládám, že majitelů malého bloku je tu i tak povícero a mohlo by je to zajímat. B-) Podělím se proto o mé zkušenosti s čerstvě nainstalovaným kompenzátorem. Neznám princip toho příslušenství a nevím proč by měl te

Vloženo: 18.03.2016
    Uskutečněno: 18.03.2016
  • compensatore

Na italských MG fórech, která intenzivně sleduji (zdá se, že malý blok je nejpopulárnější právě tam) se v souvislosti se zlepšováním charakteristik motoru mluví často o kompenzátoru (crossoveru) nahrazujícím původní stře

Vloženo: 12.03.2016
    Uskutečněno: 12.03.2016