Honda XL 125V Varadero (2010)

Vlastník speroure
Vloženo 18.11.2015
Aktualizováno 16.4.2018

Perfektní ,,dváca´´ pro začínající nebo méně pokročilé motorkáře.

Kymco CK1 125: Malinký :(
Honda CB 125F: Varadero se mi líbilo více, ikdyž CBF-ko bych kupoval nové :)

První dojmy - Opravdu velká motorka na 125-ku :) Nejhorší bylo si zvyknou na tu změnu ze Simsona :D. Řazení, brždění a rychlost :D

Motorku bych doporučil pro - Pro začínající motorkáře větší postavy. Na dojíždění do školy, ale i na ,,vejletění´´

Doplňky na motorce - Origo kufr Honda 45l, tankpad Honda, reflex. proužky do kol :) + vyšší plexi, padací protektory, vyšší plexi Givi

Nejvíce se mi líbila bílo-černá kombinace, proto jsem si jí také koupil. Pro mě nejhezčí moto z těch stopětadvacítek :) Varana jsem kupoval 12.9.2015 v Praze. Po koupi jsem koupil sadu pneu Pirelli Scorpion Trail + brzdové destičky SBS keramiku,

páčku spojky a novou baterii LP YTZ 7S. Varadero zatím funguje jak má a doufám že dlouho bude. :) Opravdu perfektní moto na silnici i přes její hmotnost 160 kg:)

Edit_1:Nyní kdy mám moto přes 2 měsíce jsem najezdil již 1250 km, zatím nejdelší trasa 90 km. Maximální rychlost jsem dosáhl 125 km/h. Průměrná spotřeba se pohybuje mezi 3,5 l/100 km a tankuji do ní Shell V-power Nitro+. Nejčastěji jezdím sám a s kufrem ve kterém se vždy něco najde.

Edit_2: Po více jak 13 tisících km jsou mé zkušenosti s Varanem naprosto perfektní. (Když pominu problémy s elektřinou) Během této doby proběhly údržby a instalace doplňků- viz. deník. Většina km najeta do školy, denní nájezd 50 km. Také občasné vyjížďky po krásné Šumavě, nakonec sezony i na Groß Arber.

Nyní před sezónou proběhne výměna vzduchového filtru a pneu + výměna oleje-vždy po +- 6 t. km.

chozepepe
chozepepe napsal 12.01.17 v 15:35 10b.

Petrando
Petrando napsal 07.01.17 v 22:30 10b.

Pekny popis a super stroj do skoly

spike-cz
spike-cz napsal 01.01.17 v 22:35 10b.

krásná

Luky.
Luky. napsal 30.10.16 v 23:26 10b.

Moc hezká motorečka

Ala98
Ala98 napsal 13.08.16 v 11:32 10b.