Kawasaki Z800 (2014)

Vloženo 17.11.2015
Aktualizováno 17.11.2015

Chce to jiný výfuk..

Vloženo: 17.11.2015, Uskutečněno: 16.10.2015, Zhlédnuto: 20x

Po pár měsicích ježděni a seznamování se Zédem jsem začal uvažovat o nové koncovce,jelikož original mi moc nezněl a byl to takový šepot ,ikdyž ve vyšších otáčkách se to dalo.
Měl jsem dva kandidáty.První od značky Scorpion (Scorpion RP-1 GB) a druhý od značky Akrapovič (Akrapovič Carbon Hexagon).

Prioritně mi šlo hlavně o zvuk ,ale cena taky rozhodovala.Když jsem se díval na Akrapa od original. shopu Kawasaki tak jsem měl zatmění když mi řekli cenu.
Po dlouhém hledání jsem našel na internetu jednu stránku kam jsem napsal email (www.redmoto.cz) kde mi poté tato konvocka byla naceněna na mnohem lepší peníz. Jelikož koncovka od Scoriponu neměla EU homologaci a navíc byla o něco dražší chtěl jsem jít do Akrapu.
Dlouho dobu jsem hledal někoho kdo by měl na Zedu Akrap,abych vědel ,ale hlavně slyšel jak zní,ale bohužel jsem nikoho nenašel a mohl jsem tak maximalně pouštět videa na youtube ,kde zvuk laďáku nebyl na takové urovní co jsem si představoval.
Po dlouhém rozhodování jsem do toho práskl a zažádal o objednání.
Sice jsem čekal na koncovku něco málo přes měsíc s obavama, ale ve finále musím říct ,že překonala mé předpoklady a můžu vřele doporučit.
Krabice obsahovala od samotné koncovky po návod v češtině se všema potřebnýma šroubkama atd. Celá výměna koncovky mi netrvala dýl než 15 min .
Po namontování jsem hned nedočkavě vytáhl homologační vložku a šel to testnout.Motorka cela ožila a teprve teď ukázala co v ní je.

istonbike (2) napsal 17.11.2015 v 19:49

To mi je jasné teď na Stromkovi mám nehomolovaný SHARON protože homologované jsou ku...drahé

Lajkot (0) napsal 17.11.2015 v 19:44

Přede si pěkně to je fakt . Jinak konkretně ten Scorpion co jsem chtěl (RP-1 GB) byl racingovy a jelikož nebyl homologvany tak na volnoběh strčil akrap do kapsy ,ale jelikož neni homologovany nechtěl jsem mít problémy kdyby náhodou :D

istonbike (2) napsal 17.11.2015 v 19:37

Super ale řekl bych že Scorpion má zvuk ještě lepší měl jsem ho na ER6 a bylo to boží