Triumph Speed Triple (2008)

Vlastník jirabandit
Vloženo 15.11.2015
Aktualizováno 15.11.2015

Parádní mašina, v který se všechny zázraky odehrávají od 3000 otáček. Přesná, ovladatelná, brzdící a návyková.

První dojmy - Při první jízdě jsem se bál přidat plyn, to zrychlení prakticky od volnoběhu je nepopsatelný. Je úplně zbytečný hnát otáčky do maxima, motor pořád dere mašinu dopředu. Jak otočíš plynem, tak to jede a to na jakoukoli rychlost. Krásně zatáčí a brzdí...

Doplňky na motorce - Karbonové výfuky Triumph, kožený matový kryt nádrže, větrný štítek Triumph

Vždycky se mi Speed líbil, nikdy jsem ho neměl možnost vyzkoušet a protože ziju v Anglii, musel do rodiny. Koupil jsem lehce bouranyho, jenže postupně jsem musel vyměnit přední vidlice, přední kolo, držák budíku a sehnat samotný budíky. Ceny dílů mě ohromily i tady a tak jsem musel shánět starší. Nakonec je Speed v perfektním stavu. Po týdnu ježdění mi byl za bílého dne v centru Londýna ukraden a k mému velkému překvapení ho policie za tři týdny našla před supermarketem Tesco v neporusenem stavu až na spínací skříňku, která byla vylomena. V létě jsme podnikli cestu po Francii a Triumph nezklamal..

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 21.07.17 v 00:38 10b.

Trinnlee
Trinnlee napsal 08.12.15 v 09:46 10b.

Take gratuluji ke krasne motorce o ktere jsem sam premyslel (nakonec tiger) a take ke kvalitni praci policie. U nas by jsi se speedem mohl rozloucit.

context
context napsal 22.11.15 v 09:36 10b.

nádherný bike přejí krátkou zimu

RepsolGirl
RepsolGirl napsal 19.11.15 v 15:24 10b.

SupeRR strojovna!

gabri88
gabri88 napsal 16.11.15 v 20:38 10b.

Fešák