BMW R 1150 GS (2001)

Vlastník yuri13
Vloženo 15.11.2015
Aktualizováno 23.3.2019

Výměna levého napínáku rozvodového řetízku

Vloženo: 21.07.2016, Uskutečněno: 21.07.2016, Stav tachometru: 76290 km, Zhlédnuto: 73x

Klopotání ze zahřátého motoru na volnoběh už mě začalo prostě štvát.. Samotnému se mu zmizet nechtělo, tak mu to snad vysvětlí nový, modernizovaný napínák..

Starý šel ven bez vytáček.. Ani synchronizaci si člověk nemusí rozhodit, lanko může zůstat zapojené.. Vytáhne se nějdřív tělo, pak pružina a nakonec se magnetem sáhne pro pístek..

Nový má v pístku takový extender a v něm už je zalisovaná pružina.. Tělo se tváří stejně, ale má uvnitř jinou hloubku a je na menší klíč..

Tak uvidíme, co klopot, snad se odporoučí..

EDIT 28.7.2016: Jo, je to pryč.. Šepot květin, paráda..

• Výměna koncového převodu

Mno.. To si takhle jedu ze školení v Praze a tak si říkám, že se mnou motorka na každé ostré nerovnosti trhne vzak.. Jako by se příčilo zadní kolo.. Jede ale i na dálnici bez vlnění a pazvuků, prostě skvěle.. Podezřelé..

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 06.10.2016
    Uskutečněno: 28.09.2016
  • Nové přední blinkry

Mám ve zvyku přední blinkry motorek měnit.. Z jinak elegantních strojů prostě trčí, prudí a u GS navíc nejsou ani pružné.. U mé staré Třindy byly na ocelových trubkách, tak to měly alespoň funkci padáku, ale tady jsou sp

Vloženo: 25.07.2016
    Uskutečněno: 25.07.2016
  • Rovnání nosičů kufrů

Letošní motodovča ANDORRA 2016 (>>FOTO ZDE<<) je za námi a já jsem si z ní odvezl i jeden neplánovaný suvenýr.. :-D Ve Francii jsem musel v dešti prudce brzdil a situace si kvůli prevenci kolize s dalšími účastníky s

Typ: Havárie
    Vloženo: 21.07.2016