BMW R 1150 GS (2001)

Vlastník yuri13
Vloženo 15.11.2015
Aktualizováno 23.3.2019

Vloženo: 21.07.2016, Uskutečněno: 21.07.2016, Stav tachometru: 76290 km, Zhlédnuto: 22x

Letošní motodovča ANDORRA 2016 (>>FOTO ZDE<<) je za námi a já jsem si z ní odvezl i jeden neplánovaný suvenýr..

Ve Francii jsem musel v dešti prudce brzdil a situace si kvůli prevenci kolize s dalšími účastníky silničního provozu vyžádala složení motorky.. Bartusovy nosiče kufrů to celkem odnesly, ale až na vytržený závit horního uložení uchránily motorku bezvadně..

Výsledek karambolu? Uražená sklíčka blinkrů levé strany, zmuchlané nosiče kufrů, odřený levý padák.. Vybavení se osvědčilo, mě nic není a bez problémů jsem těch zbývajících téměř 1000km dojel..

mzk1 (0) napsal 21.07.2016 v 10:39

hezký, nic co by drsný motorkáře zastavilo v cestě :)

• Výměna koncového převodu

Mno.. To si takhle jedu ze školení v Praze a tak si říkám, že se mnou motorka na každé ostré nerovnosti trhne vzak.. Jako by se příčilo zadní kolo.. Jede ale i na dálnici bez vlnění a pazvuků, prostě skvěle.. Podezřelé..

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 06.10.2016
    Uskutečněno: 28.09.2016
  • Nové přední blinkry

Mám ve zvyku přední blinkry motorek měnit.. Z jinak elegantních strojů prostě trčí, prudí a u GS navíc nejsou ani pružné.. U mé staré Třindy byly na ocelových trubkách, tak to měly alespoň funkci padáku, ale tady jsou sp

Vloženo: 25.07.2016
    Uskutečněno: 25.07.2016
  • Výměna levého napínáku rozvodového řetízku

Klopotání ze zahřátého motoru na volnoběh už mě začalo prostě štvát.. Samotnému se mu zmizet nechtělo, tak mu to snad vysvětlí nový, modernizovaný napínák.. :-) Starý šel ven bez vytáček.. Ani synchronizaci si člověk

Typ: Oprava
    Vloženo: 21.07.2016