BMW R 1150 GS (2001)

Vlastník yuri13
Vloženo 15.11.2015
Aktualizováno 23.3.2019

Vloženo: 20.12.2015, Uskutečněno: 19.12.2015, Stav tachometru: 67720 km, Zhlédnuto: 17x

Dnes nastal den D.. Dorazil zbytek dílů na opravu lanek, takže vzhůru za Servisakem a jde se na věc..

Vyměněno:
- lanko plynu (+ namontována opravná sada rukojeti)
- lanko levé klapky
- lanko pravé klapky
- lanko sytiče (to dosud chybělo)
- lankový rozvaděč

Konečně jsme tak mohli udělat synchro klapek a seřídit volnoběh a lankové vůle.. Hooray!

Rozdíl je to jako blázen.. Komfort při startování, volnoběh je klidný a motorka reaguje na povely jako dělo na stisk kohoutku.. Tak Milane (Servisaku) díky!

Třešničkou je pak doplnění dosud chybějící vodítko zadní brzdové hadice.. Neuvěřitelné, co lidi přede mnou stihli všechno poztrácet..

Wowwin7 (0) napsal 13.06.2022 v 22:54

Zdravím, asi mám stejný problém a chtěl jsem se zeptat kde jste sehnal díly na kolik to cca vyšlo. U mě to taky nejde seřídit tak jsem měl za to že by to mohli být lanovody ale nevypadají úplně nejhůř.

• Výměna koncového převodu

Mno.. To si takhle jedu ze školení v Praze a tak si říkám, že se mnou motorka na každé ostré nerovnosti trhne vzak.. Jako by se příčilo zadní kolo.. Jede ale i na dálnici bez vlnění a pazvuků, prostě skvěle.. Podezřelé..

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 06.10.2016
    Uskutečněno: 28.09.2016
  • Nové přední blinkry

Mám ve zvyku přední blinkry motorek měnit.. Z jinak elegantních strojů prostě trčí, prudí a u GS navíc nejsou ani pružné.. U mé staré Třindy byly na ocelových trubkách, tak to měly alespoň funkci padáku, ale tady jsou sp

Vloženo: 25.07.2016
    Uskutečněno: 25.07.2016
  • Výměna levého napínáku rozvodového řetízku

Klopotání ze zahřátého motoru na volnoběh už mě začalo prostě štvát.. Samotnému se mu zmizet nechtělo, tak mu to snad vysvětlí nový, modernizovaný napínák.. :-) Starý šel ven bez vytáček.. Ani synchronizaci si člověk

Typ: Oprava
    Vloženo: 21.07.2016