Triumph Bonneville T100 (2007)

Vlastník McFly1985
Vloženo 12.11.2015
Aktualizováno 14.11.2015

Triumph CAFE racer
Triumph bonneville je sám o sobě moto pojem. Co teprve, když se trochu upraví, třeba do cafe raceru.

První dojmy - Bonny má dva krásně zpracované válce vedle sebe, to mu dodává skvělej charakter: krásnej zvuk a příjemně sportovní jízdu. Po nasednutí ho musí každej hned milovat, proto že je to fakt kamoš! Nechá se hezky vodit a zabrzdí na povel:)

Po delších uvahách jsem rozhodoval, co by bylo hezké na přestavbu do cafe raceru, harley tu už byl a chtěl jsem něco charakteristicky do Old School stylu. Vždy se mi líbil Norton, Triumph a tak jsem koukal, co je celkem pro normálního smrtelníka dostupné.
Samozřejmě, že Norton ne:) Tak jsem koukal na Triumphy, Thruxton už je cafe z továrny a to postrádá smysl, Scrambler je zase charakterem motoru buldozer na polňačku a tak je jasná volba bonnevillák:)
Dostal jiné tlumení od Bituba a krásnou brzdu s kotoučem Protech, hle a najednou drží, jak přikovanej a brzda taky není jen na okrasu - brzdí dokonale a přesně podle požadavku, co jiného taky čekat od 6pístku:)
Výfuk od Zardu je krásně zpracovaný a dunivým zvukem říká všem okolo, aby čuměli, jak děcko na hračkárnu.
Kola od Alpine jsou pro Triumpha přesně to, co se očekává, a to krásná.
Zadní 17 dostala rozměr 160ku gumu a ta trochu zmohutnila záď, předek pak v 19ce.
Malej multifunkční budíček, aby člověk věděl kolik jel a ujel a dobijí a kolik má vlastně ještě času na ježdění. Bez něj člověk hned zapomene pojem o čase a možná i roce:)
Další doplňky jsou už jen třešničky :)
Motor dostal KNkové filtry a tudíž i Dynojet pro lepší průběh křivky. Jde to znát a Bonny dostal novou chuť ukázat co v něm je po zabraní plynem.
Bobek jsem vyrobil z carbonu jak je u mě zvykem a sedlo jsem udělal z kvalitní kůže prošité do kosočtverců. Zadek se dokončil pěkně zapuštěným diodovým světlem v bobku. Bohužel spztka musí být a tak sem se snažil udělat to co nejméně provokativní, ale s tím rozměrem to moc nejde:(
No a je tu závěr, při projetí městem se člověk cítí jako Steve McQueen na zlatém plátně a po zastavení na benzínce jen čeká na příchod autogramiády. No prostě je to fakt super zábava a pocit!
Člověk musí sám vyzkoušet, pak pochopí, proč má každej jen trochu podobnej týpek na bajku rohlík na držce:)
Tyhle motorky nestojí málo, koupíte si za to skoro motorku s technologii MGP, ale tady si kupujete styl života a né jen odpolední odreagování:)
Více foto na https://www.facebook.com/mcflymoto

kokabura
kokabura napsal 27.09.16 v 20:13 10b.

garis66
garis66 napsal 24.02.16 v 12:56

Kafáč jak má bejt

Vili.s9
Vili.s9 napsal 11.12.15 v 15:45 10b.

naprostá PECKA!!!

Petrolhead
Petrolhead napsal 04.12.15 v 14:56

krasa...

McFly1985
McFly1985 napsal 03.12.15 v 11:10

Děkuji všem:)každý koment potěší:)