BMW F 700 GS (2014)

Vlastník MARTlN
Vloženo 10.11.2015
Aktualizováno 3.11.2016

Zatim samozrejme spokojenost. Je to maly a nizky, coz jsem pro zacatek do lehkeho terenu chtel.

BMW F 650 GS: Starsi, slabsi
BMW F 800 GS: Drazsi, vyssi

První dojmy - Prvni dojmy jsou asi takovy, ze to celkem pekne jede, pekne hladi nerovnosti a je velmi prehledny otackomer (predtim jsem mel FZ6, kde to bylo strasny) . Zatim jsem najel jen asi 500km, takze je velmi brzy na nejake recenze. Ale spokojenost.

Motorku bych doporučil pro - pro zacinajici lidi na cestovnich endurech co chteji jezdit sotolinky a mimo silnice.

Doplňky na motorce - padaky, kufr givi trekker, deflektor puig, kryt motoru, centralni stojan

Recenze: Zde nevim co bych zatim psal, ale je nutno vyplnit 5 radku. No tak: Podvozek se mi zda OK, ABS funguje fajn, vyhrivane hefty me velmi mile prekvapily a prodlouzej mi sezonu. Neni problem jezdit po pomerne rozbitych silnicich a polnackach. Do terenu to samozrejme neni. Doporucuji pro lidi s nizsim vzrustem, coz ja sice nejsem, ale presto se mi na tom prijemne sedi. Mam 184cm. Co stoji za prd je origo plexi.

Tak na pplexi jsem koupil deflektor puig, tak jsem zvedav a do kufru origo tasku, ktera mi prijde neskutecne prakticka, ale jeste jsem to nezkousel.

Par zkusenosti:

Rozhodne ty gumy co tam byly jsou jenom na silnici, takze to prezouvam na mitas E10. nejsou to naky extra terenni spunty, ale uz se s tim trochu v bahne da jet.

22/6/2016: zacina mi celkem vadit, jak je motorka nizka. Nevim jestli nemam nahodou nakou snizenou verzi, protoze obcas dru stupacky a zadnou pilu nejezdim.

18/9/2016: 4000km po Ukrajine a okoli prevazne mimo silnice a vse OK. Jako velkou vyhodu beru nadrz pod sedlem, kdyz sem videl jak vsichni musej sundavat kvuli tankovani tankvak...

3/11/2016: vysoke plexi Givi, padaky, kryt motoru, centralni stojan... vse mam dyl, ale chtel jsem si to sem napsat spis pro sebe...

PajdaGS
PajdaGS napsal 18.05.16 v 20:23 10b.

Vypadá dobře. Červená ji sedí!
Ať to dobře jezdí!!

Milan1963