renocar_unor

Yamaha FZS 1000 Fazer (2003)

Vlastník K4m3n
Vloženo 9.11.2015
Aktualizováno 1.6.2017

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 13 záznamů

K4m3n napsal 19.05.16 v 19:39

No řidičák na moto nemám ještě ani rok a už se pomalu o něj začínám bát. Za těch 10 měsíců co Interceptora mám jsem na něm stihnul nalítat 8400km. Za tu dobu nebyl jediný problém.
Pořád se považuju za úplného začátečníka, je to jen chvilka co jsem přestal panikařit v zatáčkách. Proužky na pneumatice poctivě zmenšuju každou jízdou, ale většina z vás by mě při pohledu na pneu asi hustě vysmála.
Interceptor mi dělá jen samou radost, při každém zatažení za heft se debim do helmy jak debil.

Ta univerzálnost téhle moto je prostě úžasná. Můžeš výletovat krásně vzpřímené pozici se spotřebou do 5 litrů. A když ti rupne v kouli, tak se přikrčíš a je z toho napůl supersport.

Piwell
Piwell napsal 19.05.16 v 07:26 8b.

Já mam na týhle motorce najeto zatim asi jen 7k km, spotřeba cestovně 5 - 5,5, nejvíc jsem se dostal na 7,ale to už byla docela pěkná prasečina. Točení kolem 8 - 9 tis. a rychlost nejčasteji 140 - 190 ...
Je to fakt super univerzální stroj, každou jízdu mě udivuje ta "turbína",ale hlavně podvozek a brzdy. Vystřídal jsem hromadu motorek než jsem se dostal k fejzru

Bikerr3979
Bikerr3979 napsal 28.01.16 v 11:54 10b.

Dobrá volba draku.Já ho mám taky.Modrý jsou prostě krásný. A z té spotřeby nebuď smutnej ještě pár tisíc kiláků a dostaneš ji nad šest litrů

Julresk
Julresk napsal 29.12.15 v 18:48 10b.

Pěknej FFazer , a toho psaní není nikdy dost, napsal jsi to pěkně, měl jsem podobný pocity.

K4m3n napsal 14.11.15 v 19:41

Díky. Abych pravdu řekl, tak dnes po malém servisu, viz deník, jsem na ni seděl, a smutně koukal ven z garáže jak padaj kroupy.

context
context napsal 14.11.15 v 19:27 10b.

pěkný fazer a dobrý popis přeji hodně najetých km bez nehod a hlavně krátkou zimu

K4m3n napsal 13.11.15 v 19:06

Jo pneumatiky dam asi ty michelin pilot road 2, jezdi na nich bratranek na vfr800 a nestezuje si. Ty gumy michelin pilot power uz na ni byly kdyz jsem si ji privezl domu, uz toho mely dost zasebou. Predni sjeta do trojuhelniku a zadni s ploskou. Myslim, ze az ji obuju novyma papucema, ze to bude uplne jina motorka. Stranky fazerclub mam prolezly skrznaskrz. To jsem orave delal ten tyden co jsem si ji rozmyslel.

Maršal_Malinovskij
Maršal_Malinovskij napsal 13.11.15 v 17:39 10b.

mám FZS 600 a prožívám to stejně, hodně bezva kilometrů...

kuja53
kuja53 napsal 12.11.15 v 19:13 10b.

Moc pekna :) Ja mel zase opacnej problem :D Hromada hezkejch 600, ale zadnej poradnej litr :) Tak mam modrou sestku :) Jinak te chapu, ja se k papirum na velkou masinu dokopal az letos a to je mi 31 :D

JiriBN
JiriBN napsal 12.11.15 v 09:57 10b.

Fazer je super motorka a moc rád na něj vzpomínám a ten zátah motoru mi teď docela chybí.
Já jezdil Michelin Pilot Road 2 a pak 3 a dával na nich 10 -12 000km.
Dost o motorce se dočteš na www.fazerclub.cz

tudydudy
tudydudy napsal 12.11.15 v 03:50

Je to pecka tahle mašina co Mám teda jen jeho menšího bráchu, ale i tak se vždycky těšim až se na něm svezu Ať slouží

K4m3n napsal 11.11.15 v 16:27

Díky. Nějak jsem nevěděl jak začít a pak zas nevěděl jak skončit. Prostě jsem vychrlil svý pocity na jednu hromadu. Mohl bych o ní plácat celý hodiny.
Koukal jsem na tvůj profil a na VFR800 jsem se už taky svezl a je to prima motorka, zvlášť se mi líbí kopanec když čapne vtec. Ale fazer má pro mě lepší posez.
Ale zas mě neberte moc vážně. v 15 jsem lítal na simsonu, od 18 auto a teď ve 30 jsem se zbláznil do motorky.

ozzman_84
ozzman_84 napsal 10.11.15 v 13:57 10b.

Jen se rozepisuj dál, dobře se to čte :) Jako člověk sedlající stejnou mašinu si tvoje pocity dokážu dobře vybavit- jezdím už sedmou mašinu a stejně mě Fazer překvapil ovladatelností, brzdama a hlavně MOTOREM. A můžu jen souhlasit s názorem, že pokud řídíš hlavou, zvládneš většinu motorek