Honda CB 750 SC (1981)

Vlastník MusakO
Vloženo 9.11.2015
Aktualizováno 17.2.2018

honda CB 750 C (Custom) Krásná poctivá klasika od Hondy v původním stavu dotažená ze zahraničí.

První dojmy - Hledal jsem nějakou poctivou klasiku od Hondy nebo Kawasaki s kubaturou 550 až 900 s kterou by se dalo vyjet i dál. Honda CB 750 v úpravě Custom mi hned padla do oka. Nakonec jsem ji sehnal. Po menším servisu by mohla vyjet na silnici.

Doplňky na motorce - padací rám, nosič kufrů, plexi, zásuvka, kožené kufry...

Stroj jsem si vybral protože mám rád staré železné klasiky z 70. a 80. let. Řadový čtyřválec se čtyřmi výfuky je taky lákadlo. Pro toho kdo má rád tyto starší stroje je tato motorka takový v ČR poměrně vzácný bonbónek. Zkušenosti s jízdou zatím minimální - motorka musí projít menší údržbou. CB-čkový zvuk motoru je však parádní. Doufám že bude dobrá i na občasné delší trasy či vícedenní projížďky s bagáží.První testovací projížďka provedena a vypadá to parádně... zbývá vyměnit olej a čekat na jaro..
Za rok 2016 ujety první necelé 3 tisíce km a spokojenost.
Konečně sehnán a přidán origo nosič zavazadel a pořízeny kožené brašny na zakázku se zámky od EL Calvera
Bohužel moto v roce 2018 prodáno.

MusakO
MusakO napsal 27.10.16 v 12:34

Za letošek ujety necelé první 3 tisíce km a spokojenost. Jen nemá ráda 95 ale lépe 98 nebo 100 oktanů

wsbk
wsbk napsal 17.12.15 v 13:34 10b.

kundatrak
kundatrak napsal 18.11.15 v 21:13 10b.

Super mašinka

Taliján
Taliján napsal 17.11.15 v 21:53 10b.

Vyber plne chap . Moc pekna

Big.One
Big.One napsal 11.11.15 v 11:36 10b.

Paráda! Ty chromy! Ty čtyři laufy!