BMW R 1200 GS (2010)

Vlastník gulliver
Vloženo 7.11.2015
Aktualizováno 14.2.2016

Pokaždé, když nějakou motorku koupím, je to ta nejlepší motorka na světě a všude ji chválím. Tato motorka je však ve všech testech a co do rozšířenosti opravdu nejlepší na světě a není třeba jí chválit "BMW R 1200 GS"

První dojmy - BMW? Co dodat, mám z ní dobrý dojem. Nemá cenu přehánět se superlarivy, tato motorka je prostě dobrá. Takový cestovní parník.

Motorku bych doporučil pro - PRO MĚ!

Doplňky na motorce - BMW GPS, padací rámy, kufry Alu-milánek... ala "kam se hrabe originál"

Vyměnil jsem ji přesně po roce poté, co jsem si koupil Tigříka 800 XC. Skvělou, velkou, ale zároveň lehkou, silnou, motorku.

Vždycky jsem chtěl BMW, hlavně tedy boxer motor a kardan, který je jak se říká bezúdržbový, což tedy taky není tak úplně pravda.

Motorka jede v jednom, ve dvou, s náloží, 50, 100, 180 km/hod, na dálnici, v zatáčkách i v "terénu"... Jede a jede, až je najednou na tachometru 250 000 km.

Letos 2015 už toho moc nenajezdím, nevím co pro mě má "parník" připraveno, další zkušenosti příští rok, třeba se někomu budou hodit.

Jednou to přijít muselo, máme tu rok 2016. Něco už mám nalítáno přes zimu, velký servis včetně svolávačky na výměnu palivového čerpadla a nějaké hřídelky. Vše je připraveno.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 13.08.17 v 21:22 10b.

Martineleven
Martineleven napsal 09.11.15 v 16:09 10b.

motorka ja paradni,motor te prezije,mam ji taky,supeeer...ja ted kupuju kufry,pomalu to dovybavuju,je to proste autobus..ha ha

changes1
changes1 napsal 07.11.15 v 20:08 10b.

Kdysi, ještě nedávno můj sen. Stačí se zajet podívat na GrossGlockner. Vypadá to tam jako sraz BMW GS. Ať ti dělá jen radost!