Harley Davidson XLH Sportster 1200 (1999)

Vlastník McFly1985
Vloženo 7.11.2015
Aktualizováno 8.11.2015

Zdravím nadšence:) Tak sem zase vložím jednu mou upravenou motorku, už teda dělá radost novému majiteli. Přesto si myslím, že stojí za to se o ni podělit:)
Jedná se o HD sportster XL1200S do úpravy Cafe Racer.

První dojmy - Harley: sedneš, jedeš, směješ se a tím žiješ! Vezmi si tvůj největší idol, nalep mu monstrózní koule a pak se projde po dívčím intru. Takhle se cítíš, když jedeš na Harleyi! To platí i pro ženské pohlaví, to potom klobouk dolů, mačkat spojku, která je jak se závažím:) každý si to musí vyzkoušet a pochopí. Nebo taky ne a skočí zpět na svou kapotáž:)

Doplňky na motorce -

Proč Harley? Proč ne:) Harley je ikona motorek a když se zeptáte kohokoliv na světě "Jakou znáš motorku?" Co odpoví? "Harley!" Když se koukneme, co se sedlalo za války: Harley. Projede jakýkoli chopper, vaše holka řekne: Harley.
Tak jsem si řekl, že na tom něco asi bude, že kdyby to nebylo dobrý, tak to nemá takovou hodnotu! Tak jsem ho koupil a ono to zas tak dobrý není! Nejede to zas tak moc na 1200 a už vůbec nebrzdí! Spojka a brzda je tak tvrdá, že by se měla mačkat oběma rukama. Motor se klepe, že vám vypadají věci z kapes! No a? Je to bomba!!! Je to Old School!
Na tomhle Cafe je hodně práce, milion hodin práce a bilion koukání a vymýšlení.
Třeba motor, nad tím se nikdo nepozastaví, ale já vím, že jsem ho brousil z toho šedého eloxu a leštil 6 dní v kuse. Proto, aby mi zůstaly alespoň trošku bříška prstů, jsem to prokládal výrobou výfuku, jenže sem nesehnal různé uhle kolen, a tak jsem musel hodně laborovat a řezat. Žádná prdel:) Výroba nádrže a sedla od vzduchu, kdy v ruce nemáte nic až po lakování. Po roce co měl Harley narozeniny dostal čirá světla:)
No prostě stručně a jednoduše - hodně práce a kreslení:)
Pak jedna první jízda a věděl jsem: STÁLO TO ZA TU NÁMAHU:)
Pokud chcete vidět více fotografií nebo Vás zajímá moje další práce, můžete se podívat na www.facebook.com/mcflymoto

Dřík
Dřík napsal 06.11.16 v 16:10 10b.

Povedenej kus! Umíš...

dzarmil
dzarmil napsal 14.11.15 v 21:11 10b.

Hodně velká paráda .Co víc popřát,než radost a požitek z jízdy .

O.N.E.
O.N.E. napsal 14.11.15 v 20:46 10b.

Joooo mě se to líbí Super práce

kokabura
kokabura napsal 14.11.15 v 16:45 10b.

velka libost

Hříbek
Hříbek napsal 09.11.15 v 20:52 10b.

Nádhera! velkej kus ruční práce vypadá super