Honda CTX 700 (2015)

Vlastník George08
Vloženo 4.11.2015
Aktualizováno 4.11.2015

Hondička na první pohled vypadá nezařaditelně, ale pohodlná jízda vše přebíjí. Pro mé dlouhé nohy je naprosto ideální.

Motorka koupena od FIRMA:Moravamotors s.r.o. (Krhová)

První dojmy - Vzhledem k tomu, že je to moje první motorka, jsem z jízd naprosto nadšený. Po montáži vyššího plexi nemusím odolávat větru. Je velmi lehce ovladatelná s nízkou spotřebou a s automatickou převodovkou, kterou si nemůžu vynachválit.

Motorku bych doporučil pro - Určitě pro začátečníky a nejen pro malé lidi, ale i pro ty co mají dlouhé nohy.

Doplňky na motorce - Vyšší plexi Givi, zadní kufr Givi s brzdovými světly, boční kufry už byly v základu.

Chtěl jsem motorku na cestování a hlavně ať mám kam složit moje dlouhé nohy. Enduro mi nevyhovovalo, protože jsem měl hodně ohnutá kolena a při delší jízdě mě chytají křeče a velké cruisery jsou až moc velké - tato Honda byla pro mě zlatá střední cesta. U této Hondy mám kolena ohnutá tak akorát a hlavně po 1,5 hodinové jízdě v kuse jsem neměl potřebu si uvolnit nohy, což je pro cestování rozhodující. Vybral jsem si tuto Hondu, protože mi padne do ruky i když neoplývá krásou. Jízdní vlastnosti jsou perfektní, ale jen po pěkné silnici, nevyhovuje jí děravá silnice. Motor zatím bez závad, ale co se týče brzd, tak už jsem měl menší kolizi v garáži, kdy jsem brzdil přední a palcem jsem nechtíc držel plyn a motorka ačkoli brzdila pořád jela. Holt chybama se člověk učí.

George08
George08 napsal 28.12.15 v 20:43

Tak jsem na Štědrý den sledoval příjezd motorkářů do Těrlicka a nedalo mi to a vyvětral jsem i tu svou Hondičku... Paráda, užil jsem si to i počasí vyšlo...

Milan555
Milan555 napsal 05.11.15 v 12:53 10b.

Gratuluju,
hlavně opatrně, provoz začíná být dost zběsilý a lidi neurvalí ! S dvěma kolama toho pak moc udělat nestačíš. Jinak je to opravdu naprosto geniální a spolehlivý strojek.

George08
George08 napsal 05.11.15 v 11:49

Díky moc, zatím mi dělá radost...

Milan1963
Milan1963 napsal 05.11.15 v 10:06

Zajímavý stroj, at' Ti dělá radost.

fanty
fanty napsal 05.11.15 v 09:23 10b.

Preji mnoho hezkych kilometru a stastne navraty domu. Ja bych se v tom dnesnim provozu jezdit uz ucit nechtel. V me dobe to bylo taky vsechno jinak a v dobe mejch rodicu taky, je to jen o pohledu na vec. Hondy jsem vlastnil a vzdy slokojenost a verim ze s touhle novkou to bude taky prima. Tak ať slouží...