Honda CBR 1000RR Fireblade (2007)

Vlastník Lapchik-54
Vloženo 3.11.2015
Aktualizováno 5.3.2017

No tak mi to moje předsevzetí , už nejezdit po cestách dlouho nevydrželo.Chodil jsem jak nemocný v garáží místo v hlavě brouka ,ale po tolika letech to prostě nejde jen tak hodit za hlavu. Minibike pecka svezení ,ale ... velká je velká

Motorka koupena od soukromá osoba - Postarší chlapík ,který na ní neměl čas tomu odpovídal i stav lehce zanedbaná a poškozená , byla mi předána se slovy to je Honda ta jen jezdí a servis nepotřebuje.

První dojmy - Faroše už jsem měl tedy SC 59 ,tak jsem zhruba věděl do čeho se pouštím SC 57 je trochu línější .

Motorku bych doporučil pro - pro každého umí toho spoustu nabídnout a každý najde to svoje okruh ,cestování,projížďky jen tak na kafe přes město, ježdění do práce,nebo jen pro potěšení ,že nemusím jezdit autem, fanouškovi závodu ,který na ní potěší oko a srdce.

Doplňky na motorce - trocha karbonu ,výfuk RP,kryt sedla,fusekle VR46

SC 57 se mi vždy líbila hodně připomíná legendární Hondu RC 211V ,která v Moto GP tehdy smetla svým V5 tehdejší konkurenci.Stejně tak CBR SC 57 vyhrávala snad všechny srovnaváky. Hlavní důvod ,ale je takový ,že jsem chtěl nějaké přibližovadlo do páce a někam zajet skůtra jsem zamítnul to bych snad raději jezdil na minibiku.Takže bylo rozhodnuto zase jít do velké mašiny a jak jinak než sporta.S předchozí SC59 jsem byl hodně spokojený ,takže nebylo co řešit bude to zase CBR. Jen jsem se nakonec rozhodl pro starší model SC 57 ,který je asi vhodnější do provozu a z jeho projevu a chodu motoru mám pocit ,že i déle vydrží stejně tak převodovka je řešená hlavou a má kazetu v případě závady je to k nezaplacení.Spojka s kapalinovým ovládáním má něco do sebe taky oproti lanku nedostává předloktí v běžné provozu a popojíždění tak zabrat.Jen ty kila navíc s tím se musí člověk nějak naučit žít ,ale po rozjezdu nejdou tolik cítit a jízda je srovnatelná s novým modelem.Co mě zarazilo bylo shánění dobrého kusu ,který by odpovídal mým nárokům a stavu mé předešlé SC59. Buď měly hafo najeto , nebo byly vyválené na čínských kapotách převlečené okruhovky a podobně.Nakonec jsem ,ale sehnal taky to není bůh ví co ,ale z té hrůzy nejlepší jen trochu zanedbaná a po zásahu předchozího majitele lehce poškozená.Cenu co si za ni řek byla nehorázná a já blbec na to přistoupil hold ,když není z čeho vybírat člověk nic nenadělá a za čárou díky euro to je taky bída.Takže SC 57 za cenu SC 59 mám co jsem chtěl . Dobrá alternatíva k minibiku.Snad spolu dlouho vydržíme a nesundá mě někdo ten dnešní provoz je na pikaču.
Prodána kamarádovi věřím ,že mu bude spolehlivě sloužit.Pocitově to byla ta nejhodnější motorka ,která zvládla vše.

bruttopyr
bruttopyr napsal 23.12.15 v 20:52 10b.

Díky za hodnocení mojí Fireblade.
Máš ji taky nádhernou - takový stav se cení!

Lubos92
Lubos92 napsal 08.12.15 v 10:42

Ahoj; pěkná .

Lapchik-54
Lapchik-54 napsal 09.11.15 v 14:47

Dík Rado motorka musí furt vypadat jako by sjela z linky a taky tak fungovat jiný stav než 1A neuznávám Ty máš taky Ultimu ve vůni pokud ji zrovna nezahodíš

Ouki
Ouki napsal 08.11.15 v 09:46 10b.

Čau Luki moc pěkná recenze, jen bych tu doplnil, že jsi perfekcionalista co běžný člověk neřeší s toho ty nespíš

RepsolGirl
RepsolGirl napsal 07.11.15 v 12:04 10b.

Honda je prostě Honda SupeRR! v barvách Repsolu úplně nejvíc!