Suzuki VL 800 Volusia (2001)

Vlastník MarekJack
Vloženo 3.11.2015
Aktualizováno 12.4.2016

Motorka akurat na moje rozmery ale zaroven nie privelka aby som ju vedel aj sam zdvihnut.

Motorka koupena od MPS Moto Golianovo

Kawasaki VN 900 Classic: Vyhodna cena volusie

První dojmy - Prvy dojem: "Ta je ale velka". Vela sme toho este nenajazdili, predsa len este si ju davam po kupe doporiadku a na znacky ju prihlasim az po zime. Zbytocne platit poistku, ked sa jazdit neda. Uspesne prihlasena 15.3.2016. Sezona moze zacat.

Motorku bych doporučil pro - Pre kazdeho nad 170cm.

Doplňky na motorce - Zatial ziadne. Pribudnu casom.
Tak pribudli nove veci cez zimu 2015. Zadny nosic, opierka spolujazdca, nosice bocnych brasni, o par cm zvysene riadila, padaky, rolka vpredu pod svetlomet, KN vzduchovy filter, iridiove sviecky, nadrz prelakovana na cierno.

Pred par rokmi som chcel cruiser, pretoze ludia v mojom okoli ma presviedcali, ze to je typ motorky, ktory mi sedi. Kedze peniazkov nikdy nie je dost, obzeral som sa skor po strednej triede: Yamaha Dragstar 650, Suzuki VL 800, Honda Shadow 750 a Kawasaki VN 900. Potom som ale videl Long Way Round a chcel som uz len BMW 1150 GS. Alebo aspon Suzuki DL 650. Jedneho pekneho dna, ako som si prezeral inzeraty na internete som nasiel maleho stroma za cenu, ktoru som si mohol v tej dobe dovolit. Dohodol som teda stretnutie a sli sme to s frajerkou obzriet. Prisli sme k predajcovi a tam stala uprostred garaze Volusia. Priatelka sa jednoznacne rozhodla pre nu a kedze cenu mala rovnaku so stromom nakoniec sme ju vzali. Pacilo sa mi, ze bola po tvrdsom pade a maximalne osklbana, bez akychkolvek doplnkov. Jednak to spravilo tu zaujimavu cenu ale hlavne, mohol som sa v nej zacat vrtat a spravit si ju tak na svoj obraz. Za necely tyzden som mal opravene vsetky poskodenia, absolvovanu skusobnu jazdu (uspesne) a teraz mam celu zimu na to aby som jej pozhanal a namontoval doplnky.

Od 15.3.2016 uz na znackach, sezona v plnom prude.

kubrt1965
kubrt1965 napsal 09.11.15 v 19:17 10b.

Krásnej stroj

dogina
dogina napsal 07.11.15 v 21:43 10b.

pěkná...kolama dolu

babula
babula napsal 03.11.15 v 17:54 10b.

Moc pěkná . Ať ti dělá jen radost a dobře slouží

žižala.
žižala. napsal 03.11.15 v 17:51 10b.

Supr stroj.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 03.11.15 v 13:04 10b.

Parádní kousek přeji pohodu v sedle