Yamaha YZF-R1 (2013)

Vlastník Ondrasek2607
Vloženo 2.11.2015
Aktualizováno 31.3.2019

Příjemná projížďka po Rakousku podél Dunaje

Vloženo: 09.11.2015, Uskutečněno: 08.11.2015, Stav tachometru: 8100 km, Zhlédnuto: 17x

Podle předpovědi měl být tento víkend, tato neděle, jedním z nejteplejších dnů za listopad a nejspíš hodně dlouho dopředu. Proto nebylo co řešit a bylo potřeba vyrazit (možná na poslední) projížďku. Odjezd z Č.Budějovic v 10:45 a směr Nové Hrady a Rakousko. Cesta místy stále trochu mokrá, ale sluníčko na obloze signalizovalo, že nás čeká skutečně hezký den. Po přejetí hranic s přáteli na GoldWingách se nám otevřely krásné rakouské silnice a teprv mohl začít ten příjemný prožitek z jízdy. Po 180km potřebovala R1 nakrmit a mé nohy (resp. noha) protáhnout. Cesta z nových hradů směřovala na Zwittel a zadem na Krems. Mezi Kremsem a Greinem příjemná projížďka podél Dunaje, zastávka na oběd a pak to, na co se všichni těšili - silnice z Greinu směrem na Zwittel přes Dimbach. Bohužel, vzhledem k tomu, že bylo už kolem pul 4 odpoledne, začínala padat mlha a tomu odpovídala i "oslizlá" silnice, kdy většina této krásně silnice plné zatáček vede lesy. Příjezd domů do ČB kolem 6 hodině večer po téměř 400km během pár hodin. Musím říct, i GoldWingáři za to umějí vzít a i když místy jsem měl chuť motorce trochu "povolit opratě", tak jsem raději zůstal s partou a až tak jsem se rozhodně nenudil