Suzuki GSX 750 F (2000)

Aktualizováno 6.5.2023

Deník motorky
Nalezeno 10 záznamů

• Výroba držáku mobilu na GSX750F

Mám jeden z nejmenších telefonů na trhu za rozumnou cenu (nepočítám iPhone) a stejně je moc velký na všechny mé kapsy. Ne že bych to doteď nezvládal, ale není to ono. Proto jsem se rozhodl, že si na telefon vyrobím držák

Vloženo: 09.07.2023
    Uskutečněno: 09.07.2023
  • Výroba kompozitních kufrů na GSX-F - část I. (resp. IV.

Pravidelnému čtenáři mých deníků neuniklo, že na svém eFku jsem již kufry vlastní výroby měl. Pokud však toto čte někdo, komu tento fakt uniknul, může se uvést do obrazu zde, ve třetí části výroby prvních laminátových ku

Vloženo: 05.09.2022
    Uskutečněno: 04.09.2022
  • Projekt odlehčení GSX-F - část I.

Od jisté doby, dejme tomu rok dva zpět, jsem se rozhodl, že své eFko neprodám. Důvodů je více, ale jeden z těch nejvýznamnějších je ten, že mi v podstatě ve všem motorka vyhovuje (až na nějaké výjimky) a těžko bych pro s

Vloženo: 08.05.2022
    Uskutečněno: 08.05.2022
  • Krkonoše 2018

S Karlem jsme měli v plánu podniknout nějakou víkendovku, jen nebylo jasné kdy a kam se pojede. Když se blížil konec srpna ke konci, ozvala se mi Eva, bývalá spolužačka, kterou jsem hrozně dlouho neviděl. Její dotaz "Tak

Vloženo: 17.01.2019
    Uskutečněno: 07.09.2018
  • Šumava 2018

S kamarádem jsme podnikli výpravu na Šumavu. Měli jsme jet původně 4, ale jeden neměl motorku a druhý to odřekl i přestože to sám vymyslel. Nevadí. Už mě nebavilo to pořád odkládat, tak jsme vyrazili jen dva. Hned ve Zno

Vloženo: 03.11.2018
    Uskutečněno: 27.07.2018
  • Výroba kufrů na GSX-F - část III.

Výroba kufrů na GSX-F - část I. Výroba kufrů na GSX-F - část II. Je tu takřka konec sezony 2017 a konečně mám čas sepsat třetí díl výroby mých laminátových kufrů na Suzuki GSX-F 750, r.v. 2000. Pokud jste nečetli díl

Vloženo: 10.10.2017
    Uskutečněno: 10.10.2017
  • Výroba kufrů na GSX-F - část II.

Výroba kufrů na GSX-F - část I. Vítám Vás u druhé části procesu tvorby mých budoucích kufrů na moje vínově rudé eFko. Pokud jste nečetli část I., nevadí - stejně se dozvíte, že velká část mého předešlého snažení byla d

Vloženo: 15.04.2017
    Uskutečněno: 14.04.2017
  • Zimní radosti a jarní komplikace

Začnu retrospektivně, a tedy jednoho podzimního říjnového dne, kdy Karkulka už pár týdnů odpočívala v garáži. Počasí vybízelo k ještě jedné, poslední jízdě roku 2016, tak jsem eFko vytáhnul z garáže, nastartoval motor a

Typ: Oprava
    Vloženo: 17.04.2017
    Uskutečněno: 08.04.2017
  • Valašský Balaton aneb Balatontrip 2016

S Karlem jsme se domluvili na první společné letošní jízdě. Počasí se vydařilo. Než jsme stihli vyjet, volal Petr, jestli nechci sednout na jedno. Tak jsme sedli oba tři. A pak jsme vyrazili - směr Vizovice, dále Vsetín,

Vloženo: 25.07.2016
    Uskutečněno: 24.07.2016
  • Výroba kufrů na GSX-F - část I.

Chci kufry. To byl celý důvod, proč jsem se do toho pouštěl - pochopitelně. Začal jsem slepením desek extrudovaného polystyrenu a následným modelováním kopyt budoucích kufrů, které hodlám laminovat. Zde nastal první pr

Vloženo: 11.11.2016
    Uskutečněno: 22.07.2016