renocar_unor

Suzuki GSX 1250 FA (2011)

Vlastník jiřikgsr
Vloženo 30.10.2015
Aktualizováno 21.11.2015

Snad to trochu pojede :D Prý silná pohodlná motorka pro dlouhé cesty ve dvou lidech,také proto jsem si ji pořídil
Tak ted můžu napsat že výběr splnil nad očekávání

První dojmy - Docela to jede :-) Na jaře testnu více :-) Sice nebylo jaro ale už jsem přihlásil a jedu :-) Jede suprovně,hned mi padla do ruky,přirozený a pohodlný posez,spolujezdkyně si taky pochvaluje.

Motorku bych doporučil pro - Určitě na časté jízdy ve dvou,,,Také jsem proto přešel z GSR 600.Nikdy nani nedám dopustit :-)

Doplňky na motorce - Asi časem laďák,jinak preferuji originál stav
Plotnu a kufr na cestovaní

SUZUKI Je má značka
Docela má zátah,ale najel jsem jen jeden km,potom písnu více
Už je potom protože přihlášeno a olej nový,už se jezdí nebo počasí přeje
Supr volba
PS.Váhu neřeším dokud to nemusím tlačit :D
Zazimováno,Najel jsem 800 KM.
Přezuto na dunlop dvousměsovky,Byly tam ještě originál gumy,zadní sjetá přední stará,,,drží supr stopu,podvozek nad očekávání dobrý.Nemusí se točit,má zátah,oproti 600 hladší průběh,měně přeřazování a měně otáček.Jak jsem se bránil kapotážím tak je to luxus,hlavně v dešti,během dvou víkendů jsem vyzkoušel vše,déšť,slunce i mrazík na Bílé bylo bílo :D
+ Hladký průběh motoru či plynu,byť má váhu lehké ovládání v náklonech,pohodlný posez,ideální motorka pro cestovaní dvou lidí.Kapota či plexi dobrá ochrana proti povětrnostním vlivům,Luxusně svítící světlo pokud clověk zatmí
- Váha,manipulace na místě,brzdy slabší kvůli té váhy hlavně při jízdě dvou lidí,ale toto jsou zanedbatelné věci oproti tomu co motorka nabízí

kangur
kangur napsal 08.04.18 v 02:52 10b.

Krásna mašina povedeny kousek. Po podobne se dívám, zati mam smůlu . Přeji mnoho výživných kilometrů.

McPitt
McPitt napsal 28.11.17 v 14:54 10b.

prosím o přidání do skupiny na FCB ( Suzuki GSX 1250FA, GSF 1250SA / S GSF 1250 NA / N ) v případě Vašeho zájmu. děkuji Patrik

context
context napsal 11.08.17 v 14:30 10b.

Pěkná mašina a dobrý popis přeji hodně najetých km v sedle a ať ti dělá jenom radost

Stealman
Stealman napsal 28.07.17 v 16:13 10b.

Moc pekna masina A s doplnkama jeste lepsi, hlavne ta koncovka tomu slusi

Makina77
Makina77 napsal 17.07.17 v 07:40

Čau, fakt pěkná ... no a doplňky včetně laufu ... někdy musíme dát tu jízdu