Aprilia RS 125 (2003)

Vlastník Řími_
Vloženo 29.10.2015
Aktualizováno 31.12.2015

Lehká, malá motorka která zaujme především svým vzheledem

Honda NSR 125R: důvod neuveden
Cagiva Mito 125 EVO: důvod neuveden

První dojmy - První dojem byl respekt, protože to byla moje první zkušenost s tak silným dvotaktem, před aprilií jsem měl 4taktní emduro a svezl jsem se na hondě cr 80. Takže moje zkušenosti byli téměr nulové, z toho důvodu jsem se nechal prvně svizt , začátek jízdy kdy jsme jeli po městě takže jsem měl pocit jako bych jel na fichtlu :D ale potom mi prodejce řekl at se pořádně chytnu a za motorku vzal pak jsem pochopil proč je Aprilia jedna z nejrychlejších stopětadvacítek... :DD. Po vyřízeni pojištění, evidenčky a samotné prepsani motorky jsem vyrazil ze Znojma na Pelhřimov. První jízda byla ve městě takže žádná hitparáda , byl sem zvyklej na lehké ovládání endura takže mi přišlo ovládání složité, po vyjetí ze Znojma jsem zkusil co v motorce je do 8 tisic otáček nic jízda jako na fichtlu nevýhoda dvoutaktu. Po 8 tisících je motor k nezastaveni jede jak pila. Po dojeti domů asi 100km jsem uz měl pocit jako bych na aprilii jezdil už měsíc , motorka mi ihned padla do ruky :).

Motorku bych doporučil pro - Doporučil bych nekomu kdo už má na motorce něco odjeto :)

Doplňky na motorce - Doplňky: Laděný výfuk i se se svodem, centrální tlumič vyměněn za nový z yamaha yzf 125, led blinkry , tankpad,

Klady:
+ na 125 neuvěřitelnej výkon
+ ovladatelnost
+ brzdy
+ vzhled
+ dostupnost dílů

Zápory:
- určitě velká spotřeba s tím ale člověk musí počítat u 2T
- docela nákladné go motoru

Dom.Cábel
Dom.Cábel napsal 03.11.15 v 22:32 10b.

Tuhle motorku moc dobře znám. Bejvalá kamarádova.