BMW F 650 GS Dakar (2004)

Vlastník BoďaBMW
Vloženo 26.10.2015
Aktualizováno 11.9.2018

Je to prostě úžasná mašinka:)Už hodně dlouho jsem ji chtěl,takže takovej splněněj sen.

BMW F 650 GS: Nevzal jsem ji,protože mi připadala na mojí postavu (180cm) poměrně nízká.

První dojmy - Na první pohled se mi moc líbila a když jsem si na ní sedl a projel se,hned mi padla do ruky.Krásne se vede v zatáčkách,díky nižšímu těžišti.Je na ni pohodlný posez,takže je cestování jedna radost.

Doplňky na motorce - vyhřívané rukojeti,padáky,laděný výfuk Creptus,kufr,12V zásuvka na řidítkách

Tak motorku jsem koupil na jaře,takže to byla letos první sezona a zase tolik jsem s ní ještě nenajel.V porovnání s Yamahou xt 600E kterou jsem měl před tím je to velký rozdíl.Hlavně v komfortu jízdy,ale i v ovladatelnosti.Po namontování jiného výfuku jde o hodně lépe od spoda a má lepší zvuk,což se mi u originalního výfuku zdálo trochu slabší.Jinak závada se zatím žádná neobjevila takže velká spokojenost.Spotřebu jsem přesně neměřil,ale je to něco přes 4l/100km.Tenhle stroj se hodi jak na silnici tak do terénu.Jenom třeba na dálnici,už by to asi chtělo šestku a nebo o malinko rychlejši převod.

Sagittarius
Sagittarius napsal 16.07.16 v 23:19 10b.

...super volba s BMW se nedá nic zkazit. 10b.

mosin
mosin napsal 17.02.16 v 21:35 10b.

Hezká,ať slouží .Já jsem s ní maximálně spokojenej.

Radus88
Radus88 napsal 29.10.15 v 07:17 10b.

paradádní mašina

BoďaBMW
BoďaBMW napsal 28.10.15 v 19:30

To nezastaví taky jsem teď rád že jsem nešel do toho obyč GS no a ten převod,chtěl bych zkusit 17zubý kolečko dopředu

changes1
changes1 napsal 27.10.15 v 18:49 10b.

Vynikající motorka která se nezastaví před ničím. myslím že jsi udělal dobře že jsi vzal Dakar. Standardní 650 GS je fakt dost malé.