Suzuki DL 1000 V-Strom (2004)

Vlastník pepr67
Vloženo 25.10.2015
Aktualizováno 24.7.2016

asi žízeň :-)

Vloženo: 08.04.2017, Uskutečněno: 08.04.2017, Stav tachometru: 49800 km, Zhlédnuto: 10x

Ve středu 5.4. v podstatě neplánovaný výlet z Prahy k Louisovi do Drážďan což je cca 155km. Sraz v 15:00 v Podolí u Agipky, vlastně MOL, dotankováno až po okraj (důležité!!!) pak Prahou na D8 a po ní až k výjezdu 52 na Velemín, pak už jen parádní silnice č.8 přes Bořislav, Bystřany okolo Teplic, Dubí, Cínovec a do říše 😊 dále Glashutte, Muglitztal, Dohna a Heidenau a za chvilku na místě. Prošmejdili jsme Louise, vyzkoušeli co potřebovali a někteří i koupili. Protože odstín oblohy byl asi jako moje bunda (černá), tak padlo rozhodnutí najet na dálnici a valit do Prahy, .. ale fakt neradi. Chtěli jsme jet zpátky stejnou cestou a užít si silnici č.8 i směrem do ČR. Sem tam sprchlo jen lehce, žádný problém.. je fakt že rychlost byla stále kolem 140 – 150km/h a i více…. Tak se stalo že milý stromek ani nějak nezaregistroval že dochází benzín, jen mi asi 40km blikal symbol benzinky (ten poslední segment ukazetele né, ten svítil) a na Argentinský mi došel benzín. Je jasný že jsem ze sebe na několika místech udělal blbce, přeci na nádrž ujedu i 400km, tak jako v létě ve švýcarsku. Jenže mi nedošlo, že když jedu poněkud rychleji, než jen kochacích 80-100km/h, tak si z nádrže trošku víc cucne.. V tu chvíli mne to samozřejmě nenapadlo a prázdná nádrž byla až poslední možnost.., no a na tu jsem fakt nepomyslel, proto blbec na všech frontách. Odpovídá to spotřebě nějakých 7l/100km.
Ponaučení, hlavně pro mne: když jedu jako magor, tak i když se nezabiju, daleko nedojedu.

TomyNav (3) napsal 22.04.2017 v 12:53

To znám!!! Taky jsem za to jednou tahal jako prase, (na předchozí CB 750, bez palivoměru, ani přepnutí na rezervu mě netrklo... ) projel kolem dvou pump a bénoš došel skoro doma, tak tři kiláky od pumpy... A ponaučení pro příště?? Už NIKDY, opakuji NIKDY!!! netlačím dál jak deset metrů!!! Nechat si přivézt benzín až na místo!!! Snad se to už příště nepovede...