Royal Enfield Bullet 500 (2008)

Vlastník altak
Vloženo 25.10.2015
Aktualizováno 7.1.2016

Vloženo: 17.08.2017, Uskutečněno: 07.05.2017, Stav tachometru: 24000 km, Zhlédnuto: 16x , Bod zájmu: Muzeum JAWA

Tak se podařilo svolat naší firemní motoskupinku na malou projížďku.
Trasa byla následující: Starbucks Zličín, Chrášťany, Chýně, Č. Újezd, Podkozí, Chyňava, Zbečno-vyhlidka, Roztoky U Jezzu, Krivoklat-čerpacka a muzeum, Nižbor, Hyskov, Chýňava, Chrustenice, Loděnice-Stoleti...
Hospoda u Jezzu v Roztokách super, dali jsme nealko pivka, polévku, poseděli – rozbolela mě palice a servírka mi obětovala svůj poslední brufen .
Mára ocenil mojí zámečnickou dílnu co vozí enfield v brašnách s sebou, an se mu uklepala navigace.
Enfieldu se zase na nečekané offroad vložce uklepala sekera na předním blatníku, takže jsem u Jezzu sundal celej blatník a pořádně ji dotáhnul. A tím vyrobil problém, ale o tom jsem se měl dozvědět až později.
Z hospůdky jsme vyrazili směr Jawa motomuzeum v Křivoklátě. A to bylo naprosto luxusní – jen tak někde není k vidění stará Laurinka, plochodrážní speciály, kompletní výrobní řady jawy, no prostě stojí to za to.
Jen mě přišlo, že mašina nějak těch pár metrů od hospody nejela jak by měla. Tak na to po prohlídce muzea koukám a vidím – moje blbost. Jak jsem dotahoval vzpěrky blatníku k vidlím, tak jsem to udělal tak důkladně až jsem natočil i váleček na který vede závit konce opletu bowdenu a tím natočením válečku skříplé lanko trochu přitáhlo brzdu a to bylo to drhnutí.
Jinak celá vyjížďka byla naprosto v pohodě a myslím, že si to enfield, báwo i dragstar pěkně užily.

• neděle 15.10.2017 - Veltrusy

Tak jsme dnes vychytali jeden z možná posledních krásných slunečných dní a ještě rychle udělali malou vyjížďku. Ze svolané sestavy se nakonec uchytily 3 kusy - Báwo, Transalp a Enfield. Jezdci měli všichni dopoledne povi

Vloženo: 16.10.2017
    Uskutečněno: 16.10.2017
  • neděle 1.10.2017 asi jedna z posledních vyjížděk

Tak po utrucovaném dopoledni, kdy stálo všechno za starou bačkoru a sralo se nač jsem sáhnul, jsem si dal u našich kafe a vybod sem se na nějaké další makání a zajel s mašinou pro řepku do nádrže. No a nakonec z toho byl

Vloženo: 01.10.2017
    Uskutečněno: 01.10.2017
  • sobota 19.8.2017- výlet Pavlíkov

Tak, dnes konecne zase vyjížďka s firemnim motogangem. Sjela se kawasaki, bávo 1200 a enfield. Výjezd od Starbucksu na Zličíně. Cílem kromě samotné vyjížďky bylo muzeum Splněný sen v Pavlíkově u Rakovníka. A stálo to za /cestovani/?act=poi&did=1562

Vloženo: 19.08.2017
    Uskutečněno: 19.08.2017