Harley Davidson FLHRC Road King Classic (2003)

Vlastník Freeman
Vloženo 24.10.2015
Aktualizováno 3.3.2018

Čekání na suchou :-)

Vloženo: 19.02.2016, Uskutečněno: 19.02.2016, Zhlédnuto: 34x

Také už máte takový pocit, že toho čekání bylo až až? Já teda ano. Měl jsem teď od pracovních činností natolik odpočinek, že jsem se pořád po očku díval, jak to venku vypadá. Bohužel jsem si na to volno nevybral zrovna nejlepší čas, ale co se dá dělat.
Tak ty dny, kdy se to venku opravdu nedá, zaháním návštěvami gáráže, kde jen leštím, čumím, pak zase leštím a zase čumím... A jak jsem tak zjistil, tak jsme na tom tak nějak všichni podobně
Naštěstí má Haryk vše potřebné. Po instalaci nabíjecího drátu s gumovou zátkou na konci, je baterie stále na nabíječče Optimate, mašina si v klidu leží na hydraulickém stojanu a tak nemám roupy ve stálém vymýšlení co bych ji ještě dopřál, když nemůžeme ven. Ale co si budeme povídat, ono je toho dost co by se dalo na něho ještě navěšet. Ale jsem zastáncem decentnějšího stylu a spíše mě napadá, že bych něco sundal, než přidal
V první řadě je to světelná rampa, protože těch světel je na můj vkus trochu dost. Ale její součástí jsou blinkry a ty by byly dobré, po vzoru customu, předělat pod řidítka. Jenže to nemůžu udělat s těmi stávajícími, bo by to vypadalo dost šíleně.
Pak jsem narazil na parádní vyhřívání od Heat Demon, které jsou opravdu velice dobře vyřešeny a to především po konstrukční stránce.
No nic, jdu se poohlídnout po nějakém tom zlatém dole, abych si to mohl všechno dovolit a pustíme se do práce
Přeji všem, ať Vám ten zimní čas co nejrychleji uteče a brzo se potkáme na vyjížce

Freeman (0) napsal 23.02.2016 v 18:41

Ano, mas pravdu. Ale na druhou stranu, ono to neni zase tak zle, respektive ceny orig. dilu nejsou od tech z HD zase az tak moc rozdilne.
A stit? No, ja ho sundal, protoze se mi to s nim moc nelibi. Ale souhlasim s Tebou, ze na delsi cestovani a to nemluvim o neprizni pocasi, je to super zalezitost.
Nicmene, co se tyka montaze, je to jak s Top case. Jen nasunes a "perkem" zajistis proti vyskoceni:)

P.S.Kalhoty nesundavat

romahrnc (3) napsal 22.02.2016 v 13:00

Chápu...je pravda, že se celkem často taky peru s tím, že například pohoda na cestách s plexi, vs bez vypadá lépe...takže to pak vypadá, že sundávám, nandávám jak bl... a nemůžu si vybrat doplňky na HD chápu, že je jiná dimenze...už i Yamaha mě málem stála kalhoty

Freeman (0) napsal 20.02.2016 v 19:36

Coz o to, topcase je otazkou 10s a je dole a samozrejme to znam, bo to vypada dobre. Jenze potrebuji operku pro zenu a samostatnou ted kupovat nehodlam, protoze finance potrebuji nyni jinde. Ale chapu, jak jsi to myslel
Po operce ridice jsem vzdy u vsech masin touzil a nyni, kdyz ji mam, musim rici, ze je to super zalezitost
Jinak styl bager docela znam, videl jsem jich uz docela dost a i na tom sedel. Ale uprimne, tohle neni styl na cestovani a to se s mojim zamerem dost rozchazi...

Ale dekuju Ti za nazor, cenim si ho...

romahrnc (3) napsal 20.02.2016 v 19:08

Nemuzu si nejak pomoci...sundal bych ty operky a ten topcase:) jsem zastancem radoby bageru styl...takze predek vyssi nez zadek...zkousel jsi to, jak vypada bez ??:)

Freeman (0) napsal 20.02.2016 v 11:52

Dekuju.
Ale nekdy mene, je vlastne vice. Uvidime, co se s tim da delat a jak to prokoukne...

krizik1 (62) napsal 20.02.2016 v 11:33

Čím víc světel, tím víc Harley
Máš hezkej kousek.

motobeast (0) napsal 19.02.2016 v 16:22

Hezky napsáno... Jo jo Heat demon dělá hezké vyhřívání pro HD.. Moje HONDA bude mít taky od nich vyhřívání něco podobného jak to má pro HD, protože se mi taky nelíbí ty šílený krabičky bude to decentní a nenápadné... Už se těším, jak se někde sejdeme...