Kawasaki KX 250F (2016)

Vlastník suvi
Vloženo 21.10.2015
Aktualizováno 22.12.2016

Po KXF-e 250 r.v. 2007 som chcel kúpiť niečo novšie. Volba padla na ďalšiu KXF-ku tak isto 250 ale r.v. 2016. Motorku mám doma len chvílku takže ako sa bude na nej jazdiť sa ešte ukáže . :)

Motorka koupena od Kawasaki Považská Bystrica

První dojmy - Na motorke som sa zatial viezol len chvílku aj to len po ceste takže ťažko ju bude popisovať. Na pohlad krásna množstvo fabrických zelených doplnkov jej ešte pridáva na kráse. Zvuk ma krásny a tichý ale pri troške plynu ukazuje svoju agresivitu. Nerobil som zastial žiadne úpravy ani výmeny, iba som si ponastavoval páčky a riadidlá aby mi sedele. Časom dostane nové plasty aj s polepom takisto vylamovačky od ZAP a potom sa uvidí .

Po KXF-e 250 r.v. 2007 som chcel kúpiť niečo novšie. Volba padla na ďalšiu KXF-ku tak isto 250 ale r.v. 2016. Motorku mám doma len chvílku takže ako sa bude na nej jazdiť sa ešte ukáaže .Na motorke som sa zatial viezol len chvílku aj to len po ceste takže ťažko ju bude popisovať. Na pohlad krásna množstvo fabrických zelených doplnkov jej ešte pridáva na kráse. Zvuk ma krásny a tichý ale pri troške plynu ukazuje svoju agresivitu. Nerobil som zastial žiadne úpravy ani výmeny, iba som si ponastavoval páčky a riadidlá aby mi sedele. Časom dostane nové plasty aj s polepom takisto vylamovačky od ZAP a potom sa uvidí .