TM EN 250 (2015)

Vlastník dávač
Vloženo 16.10.2015
Aktualizováno 17.10.2015

No, co napsat, prostě krásná Italka :)

První dojmy - Pokud nechcete globální rakouskou ktmkohusqvarnu a chcete dvoutaktní hezky vypadající a funkční motorku, tak moc možností nemáte. Já se tentokrát rozhodl pro TM-ku, mam rád italský design a líbí se mi strategie téhle továrny, nechrlit bezhlavě tisíce motorek, ale dělat to tak nějak srdcem a s nejlepšími komponenty.

S modelovým rokem 2015 má tm-ka prakticky nový motor a jako další novinka je elektronicky ovládaná přívěra. Musím říct, že už jsem měl spoustu motorek a v naprosté většině 2t, tak můžu porovnávat. Každá má něco trošku jinak, tm-ka nemá tak gumový spodek jako třeba beta, gas či ktm, ale ve vršku je jednoznačně nejvýkonější, pro pilota co to dokáže ocenit je to opravdu bomba a musím říct, že si to opravdu užívám. Můžete s ní jezdit v klídku po lese, ale zrovna tak můžete jet na motokros, kde bude plně konkurence schopná s kroskama. Další pro mě velmi důležitou věcí je cena, je to dnes prakticky nejlevnější motorka v této kategorii.

t.machal
t.machal napsal 19.02.16 v 23:42 10b.

Jojo, Italové uměj udělat kalou motorku!

dávač
dávač napsal 01.12.15 v 15:21

Mam ji od Petra Petříčka z Jablonce nad Jizerou, mam to k němu kousek a známe se, tak proto, ale cena je stejná jak v MCF. Pokud dneska chcete koupit novou endurovou motorku do 200 tisíc, tak nemáte šanci, pokud samozřejmě nemáte nějaké slevy ze známosti apod., Jen pro zajímavost, cena nové motokrosové yamahy YZ 250 je 200 tisíc, tak myslím, že tabulková cena TM-ky je i tady nižší.

Tomik17
Tomik17 napsal 28.11.15 v 13:56 10b.

Hodně pěkná motorka!! Odkud jste bral motocykl z MCF?? :) překvaila mě informace,že je jenda z nejlevnějších v kategorii motokrosové speciály mají dražší i jak yamaha 2t myslím

Fenyx
Fenyx napsal 27.10.15 v 21:34 10b.

Já řku, je to fajnovej cajk.

ond
ond napsal 16.10.15 v 22:31

Je nádherná, co dodat.. Prostě TM.