Honda VFR 1200X Crosstourer (2015)

Vlastník Wurst
Vloženo 14.10.2015
Aktualizováno 7.3.2024

Vloženo: 01.01.2023, Uskutečněno: 31.12.2022, Stav tachometru: 210719 km, Zhlédnuto: 14x

Rok 2022 mohu zhodnotit jako velmi úspěšný. Dle plánu se mi podařilo protnout hranici 200 tisíc najetých kilometrů, celkový stav počítadla se zastavil na cifře 210719km, což znamená, že jsem v této sezóně zdolal 33806km, což je takový můj lepší průměr. Nespočet navštívených míst mám zdokumentovaných v mém moto deníku, tak kdo mě trošku sleduje, sám ví, že jsem nezahálel. Počasí letos také přálo a kromě krátkého období sněhové nadílky se dalo jezdit prakticky až do konce roku. Mé poslední výjezdy byly doslova sváteční. První na Boží hod vánoční na výstavu betlémů v Klášteře Teplá, druhý, hned poté, na sv. Štěpána to bylo toulání jen kolem Stříbra a poslední výjezd jsem si nechal na poslední den v roce, na Silvestra, kdy jsme se toulali s Jirkou Novákem po Slavkovském lese. Při jednom focení na louce u stejnojmenné vísky Louka jsem si zopakoval nedávný válecí manévr! Tentokrát to odnesla zohýbaná páčka nožní brzdy a nástavec pravého blástru. Obojí už jsem několikrát měnil, tak že si to zopakuji a budu zase o něco chudší! Každopádně za tu fotku to stálo a docela jsme se u toho i zasmáli!
Doufám, že pro vás všechny motokamarády byl tento rok tím úspěšným a pokud tomu tak nebylo, tak vám všem přeji, abyste v tom následujícím roce 2023 našli vždy tu správnou cestu ke štěstí a ke svým blízkým a abyste žili život naplno s těmi, které milujete, a tím, co vás dělá šťastnými.
Krásný Nový rok!

Pupi04 (41) napsal 01.01.2023 v 22:30

• Konec sezóny...možná úplný konec

Středa 3.4.2024 se pro mého CROSSÍHO miláčka stala osudnou. Před mou bytovkou do mě v jednosměrné ulici nacouval můj soused, který mě přehlédl ve zpětném zrcátku. Prý chtěl parkovat. Důvody je zbytečné rozebírat, protože

Typ: Havárie
    Vloženo: 04.04.2024
    Uskutečněno: 03.04.2024
  • Konec března

Jak jsem již uvedl v mém motodeníku u Godieho, poslední březnové nadprůměrně teplé a slunečné dny se opravdu povedly a nějaké kilometry samozřejmě přibyly i na mém CROSSOVI. Vyjel jsem k nedaleké Vlčí hoře a vyšlápl si k

Vloženo: 03.04.2024
    Uskutečněno: 31.03.2024
  • 1. jarní den

Dva krásné slunečné březnové všední dny po sobě. V ten první si udělám menší popracovní vyjížďku po krásných památkách v okolí Přeštic. Do řeči se dávám s majitelem tvrze v Řenčích, který mi o této stavbě říká mnoho zají

Vloženo: 21.03.2024
    Uskutečněno: 20.03.2024