Honda VFR 1200X Crosstourer (2015)

Vlastník Wurst
Vloženo 14.10.2015
Aktualizováno 7.3.2024

Vloženo: 27.04.2021, Uskutečněno: 25.04.2021, Stav tachometru: 156100 km, Zhlédnuto: 29x

Jak rychle pro mne letošní motorkářská sezóna začala, tak rychle zase skončila. V důsledku nachlazení (ne však z motorky) jsem dostal obrnu lícního nervu a s tím mi ochrnula půlka obličeje. Léčba nekompromisní...poctivě rehabilitovat, absolutní klid a hlavně žádná motorka. Kdo něco podobného zažil, ví, že to není sranda a hlavně ví, jaká je pakárna to vše dodržovat. No, nezbývalo nic jiného, než se co nejvíc snažit, abych se mohl zase alespoň usmát a netekla mi z koutku úst slina! Ze zoufalství jsem si při pěkném počasí fotil mého Crosse alespoň na zahradě! Hrozné, vidět všude kolem prohánět se motorkáře, mít motorku komplet po servisu připravenou jen na ježdění, a sedět doma na zadku. Objednal jsem si rozšíření bočního stojanu od Kappa a z netu jednu pěknou Crosstoureráckou samolepu a trička Crosse a čekal, až se mi ksicht umoudří. Nyní je konečně léčba celkem úspěšně téměř za mnou a i když by rehabilitační sestra asi ještě šílela, tak už opět jezdím v jedné stopě. Poslední dubnová neděle se nesla v duchu Křivoklátska, kde je opravdu skvostná příroda a vracím se sem vždycky rád. Doprovod mi dělala manželka na své CB500X a nedělní odpoledne jsme si opravdu užili. Snad to tedy byla má jediná letošní překážka v ježdění a teď už budou kilometry zase jen naskakovat.
Kolama dolů, kamarádi!

zeke11 (138) napsal 27.04.2021 v 19:10

Držím palce, dej se dohromady.

31081 (670) napsal 27.04.2021 v 14:37

Ty jo,to jsou věci Jinak zase pěkné fotky

• Konec sezóny...možná úplný konec

Středa 3.4.2024 se pro mého CROSSÍHO miláčka stala osudnou. Před mou bytovkou do mě v jednosměrné ulici nacouval můj soused, který mě přehlédl ve zpětném zrcátku. Prý chtěl parkovat. Důvody je zbytečné rozebírat, protože

Typ: Havárie
    Vloženo: 04.04.2024
    Uskutečněno: 03.04.2024
  • Konec března

Jak jsem již uvedl v mém motodeníku u Godieho, poslední březnové nadprůměrně teplé a slunečné dny se opravdu povedly a nějaké kilometry samozřejmě přibyly i na mém CROSSOVI. Vyjel jsem k nedaleké Vlčí hoře a vyšlápl si k

Vloženo: 03.04.2024
    Uskutečněno: 31.03.2024
  • 1. jarní den

Dva krásné slunečné březnové všední dny po sobě. V ten první si udělám menší popracovní vyjížďku po krásných památkách v okolí Přeštic. Do řeči se dávám s majitelem tvrze v Řenčích, který mi o této stavbě říká mnoho zají

Vloženo: 21.03.2024
    Uskutečněno: 20.03.2024