Honda VT 125 Shadow (2003)

Vlastník Siniiadal
Vloženo 12.10.2015
Aktualizováno 12.10.2015

Vypadá objemně. Už je trochu použitá ale, i přes to jede pořád jistě a na stopětadvacítku celkem slušně.

Yamaha YBR 125: důvod neuveden
Yamaha XV 125 Virago: důvod neuveden
Cagiva Raptor 125: důvod neuveden

První dojmy - První dojmy z jízdy byly velmi pozitivní, protože toto byla asi třetí motorka kterou jsem kdy řídil. Oproti ojetému ybr 125 na kterém jsem jezdil v autoškole je shadow nesrovnatelně lepší.

Motorku bych doporučil pro - Všem začínajícím milovníkům chopperů a cruiserů především mladistvým majitelé A1

Doplňky na motorce - brašny, vyhřívané rukojeti

Na Hondě Shadow toho ještě moc najeto nemám, takže nemůžu posuzovat do detailů. I přes všechny varování, pomluvy, a rady jsem si jako první motorku koupil choppera a nemůžu si stěžovat. Je to spolehlivá na dvácu choppera optimálně silná a hlavně dobře vypadající mašina. Ideální motorka na projíždění se po okolí na nějaké pohodové vyjížďky. Sedlo je velmi pohodlné takže pokud jsou peníze čas a jste smíření, že cestovní rychlost je kolem 80 km/h tak se dá ujet i dost velká vzdálenost. Samozřejmě je to 125 takže nějaký ten výkon navíc by neuškodil. Do kopce a obzvlášť při jízdě ve dvou se to mu moc nechce. V neposlední řadě bych rád zdůraznil že přes všechny řeči mi brzdy slouží vcelku dobře moto váží cca 150 kg a i přes to brzdná dráha je pár metrů (když jedu sám). Ideální prostředí je logicky nějaká pěkná okreska není problém ani zajížďka do města. Ten kdo by na Hondě Shadow 125 hledal nějaký úložný prostor, tak jen ztrácí čas. Bohužel jsou potřeba brašny (ty si většinou každý stejně časem koupí). Abych to shrnul tak je to bezproblémová a pro mě perfektní motorka a všem vřele doporučuji.

Boža
Boža napsal 24.10.15 v 14:24 10b.

Krásný a pohodový stroj na začátek jak dělaný 10 bodů