Simson SR 50 (1989)

Vlastník karavanista
Vloženo 7.10.2015
Aktualizováno 6.10.2016

Vloženo: 06.10.2016, Uskutečněno: 06.10.2016, Zhlédnuto: 15x

Jelikožvv prácimna strojích máme dost všemožných pohonů,realizovaných většinou ozubeným řemenem-podobnýnrozvodovému-i výrobce je stejný-gates-napadlo mě zda by bylo realné nahradot řetěz řemenem.U velkých moto to je...ozubená kola k řemenům není problém koupit ve všech možných velikostech a přůměrech.řemsny také. Pokud by to dovolilo šponování a trasování řemenu,za myšlenku by to asi stálo..

Ještě jsem narazil na De stránkách na sadu startér včetně krytu a přírub právě k Vape zapalování. Za cca.150 Eur to není až tak hrozné..ne?

• Pokračování..

Tak zatím je simson rozebrán ve třech bednách.. :-( pulky byly poslány na profrézováni..a na zkoušku jsem nechal poplastovat oba nosiče.Jsem zvedav jak to bude vypadat..Z nákupu mě čeká ješte 5Q a klika...

Typ: Údržba
    Vloženo: 20.11.2016
    Uskutečněno: 20.11.2016
  • Trošku tunningu..

Moc se mi nelíbi původní plastový zadní blatník.Tak jsem našel na netu v Ostravě starší přední a až přijde,uvidíme jak mu to bude vzadu slušet.samosebou je bez zástěrky :´-( tak potom koupím obě nové,pokud to bude hezky

Vloženo: 06.10.2016
    Uskutečněno: 05.10.2016
  • Pomalu,velice pomalu začíná renovace.

Tak ted zbyl nějaký ten čas,tak jse se pověnoval motorumco mám vypůjčený jako náhradní.Nevím kde dříve jezdil,tak dostal všechna nová ložiska včetně převodovky a gufera.dostsl to nejobyčejnější :-D .Zkl a černá gufera mu

Typ: Reportáž
    Vloženo: 06.10.2016