Simson SR 50 (1989)

Vlastník karavanista
Vloženo 7.10.2015
Aktualizováno 6.10.2016

Je jen tak pro radost ke karavanu... a aby bylo do čšho strkat penize..

První dojmy - Koupil jsem ho,protože to je docela "retro" čínu skutra ma dnes každej ale za timhle se jeden rád ohlédne..jede pěkně, jen by mohl trosku lépe tahat od spodu...v planu je prestavba na 80ccm..rychlost nehoním, na to jsou jiíné stroje.

Doplňky na motorce - zatim jen nosic na levou stranu..

Jednoduchost, dostupné nahradni díly a "retro" a take váha-vozi se na nosiči na obytce.

Regulak
Regulak napsal 15.11.15 v 20:37

Šedesátku se čtyřkanálovým přefukem nedoporučuji. Jedině klasický dvojkanál. Čtyřkanál má hrozný průběh točivého momentu. Má to sice vyšší výkon, ale až od 6000 otáček výš. Do 6000 otáček to má výkon jako babetta a pak to najednou zabere. Kdyby měl simák variátor, tak je to pohoda. Takhle je problém se rozjet do kopce. Jezdil jsem se čtyřkanálem rok. Po roce jsem koupil válec s dvojkanálovým přefukem a jsem spokojený.

karavanista
karavanista napsal 08.10.15 v 23:00

Bude to stát hodně času...ale to nevadí...

hruso25
hruso25 napsal 08.10.15 v 21:45 8b.

To SRko je v dosť úbohom stave. Držim ti palce pri renovácii.Musím ťa ale upozorniť,že peniaze vrazené do simsona sa ti nikdy nevrátia.No ako relax a pre ten pocit z vykonanej práce to stojí za to.
Ak budeš robiť GO, tak na 70cm musíš prevrtať kártre.Na zostavu 60/4 sa nerobia úpravy kártrov.