Jawa 350/634 (1981)

Vlastník spálovskýbiker
Vloženo 6.10.2015
Aktualizováno 28.9.2019

klasická stará třiapůla co člověka nikde nenechá a nevyžere mu všechny prachy.

Motorka koupena od soukromý prodejce

První dojmy - jawy a čezety mám projeté celkkem hodně, takže znám dobře jejich styl jízdy. u téhle jawičky mi trochu vadí málo učinná přední brzda spolu s měkkčí vydlicí, ale je to o zvyku. nebo velká vůle v řazení. ale u této motorky to o tom není. nechci s ní závodit.a na ty moje projížďky, které si aspoň krásně vychutnávám to stačí. je to moje druhá motorka, většinou jezdím na velasu 400.

Motorku bych doporučil pro - pro srdcaře

Doplňky na motorce - nová zpětná zrdcátka, přední kryt světlometu, nový tachometr a otáčkoměrzadní madla, lak a udělaná kapotáž. ještě uvažuju o přivěsném vozíku pav ale nevím kde seženu tažné zařízení. jo a ještě bych chtěl nastříkat na černo rám.

srdcová záležitost. na svou dobu skvělý stroj. jawa je hold jawa. po těžkých začátcích s předchozím nešetrném zásahu původního majitele se to dává poměrně těžko do hromady. mě se to povedlo dodělat, a to to je výsledek mojí práce.

ivosmoto
ivosmoto napsal 10.03.18 v 08:21 10b.

Mooc pěkně se ti povedla to je lakování JRC-jawaracing spálov dávám 10 bodů.

pp377
pp377 napsal 11.08.17 v 20:32 10b.

Moc pěkný. Gratuluji!

Dolin
Dolin napsal 08.10.15 v 08:01 10b.

Dosti hustá přestavba! Fakt opět jedna z těch zajímavých kapotáží. Když sem koupil tu moji, tak sem nevěděl co s ní. Ale asi ponechám. Třeba je někdy postavíme vedle sebe.