Triumph Speed Triple (2009)

Vlastník Animals21
Vloženo 2.10.2015
Aktualizováno 10.6.2021

Anglický porno na kolech :) Chuligán!

Kawasaki Z 1000: Chválenej naháč, ale nějak mě nenadchnul. Hnusný origo vejfuky.
Honda CB 1000R: Z výběru nejslabší a v přepočtu kg/kW by to nebyl z Horneta extra posun. Osobně se mi líbi design.
Yamaha FZ1 N: Horší podvozkově, postrádá vyjímečnost Tripla, 4-válec, co jede až nahoře a tam jede pekelně :)
Triumph Street Triple: Dneska už Streeta v eRku vnímám jinak, už ne jako "míň" Speeda :)

První dojmy - Nádhera. Respekt. Nádhernej zvuk. Očekávám bestii, co mě bude chtít zabít, ale přitom "jak tahám, tak jedu". A když zatáhnu, tak peklo :) Geniálně to dohromady funguje.

Motorku bych doporučil pro - Jako úplně první moto ne. Pak už je to o tom, jak se člověk cejtí. Je to neskutečně zábavná motorka, ale není to extremní radikal a nechce člověka zbytečně shodit, zabít a potrestat, atd.

Doplňky na motorce - Zadní blinkry Barracuda, Brembo kotouče, centrální stojan a úžasnej MiVV. Přes zimu přidáno GiPro, pro jistotu

28.9.2015 - Triumpha jsem přitáhl za tmy 100km, naštěstí přede mnou jel kámoš v autě. Jel jsem v křeči a s velkým respektem.

30.9.2015 - prvních 100km po městě a kolem. Motka vzbuzuje pozornost. Hodně jsem zvažoval černou, tohle je ale ta správná barva :)

3.10.2015 - tak už máme pár stovek km za sebou. Člověk přijede ke garáži ... a znovu odjede, z toho prostě nejde slízt Dnes kontrola v Triumphu, vše sedí, žádná chyba, tak pěknýho prý dlouho neviděli.

23.10.2015 - dnes bylo počasí, že nešlo Tripla nevytáhnout. Dva týdny bez moto a já bych málem zapomněl, co tahle bestie umí :) Tlemil jsem se od prvních metrů :)

1.11.2015 - asi poslední letošní vyjížďka na tomhle peklostroji, líp už asi do jara nebude. Protože jsem si na hraní koupil Kawa KLE, měl jsem možnost během dne přelézt z endurka na tuhle bestii a dvě motorky od sebe snad nemůžou bejt vzdálenější. Ale to už jsem vyjel a to teda bylo, smál jsem se už od garáže :D Jede to hrozně a jede to furt :D

9.2.2015 - finišuje servis 20000km u Charlieho (Charlie Moto Triumph - Teplice) , potvrzen supr stav. Těšení na další sezónu vrcholí.

11.2.2015 - Triple je zpět a to ve stavu 100%. Po seřízení je odezva v nízkých otáčkách ještě...bourlivejsi je to správně slovo

3.5.2016 - 4 vyjížďky letos za mnou, cca 800km. Jede to jak kráva a já umím hovno Jezdit, jezdit, jezdit!

30.12.2016 - zas bych měl asi něco napsat Letos jsem toho co do kilometrů moc nenajezdil. Přišlo mi nesmysl s tím výletovat (ale i tak jsme si pár dní po ČR dali), takže spíš krátký vyjížďky do 100km a pořádně vypláchnout palici, na to je to stavěný! A o to častěji :) No pak jsem koupil EXC, takže víkendy s partou v blátě někde v divočině :) Na podzim šel Triple na preventivku k Charliemu a já si radši rozlámal pravý stehno, aby mě to nelákalo přes zimu dělat kraviny Už se těším na jaro!!!

4.3.2017 - přinesl jsem baterku, pro jistotu zkontroloval hladinu oleje, tlak v gumách, nechal si motorku vytáhnout z garáže, opřel berle o zeď a jel se chvíli projet. 100metrů a už jsem se smál do helmy

Jinak na Motosalonu jsem měl možnost naživo vidět novýho Speeda. Ne že bych se ho chystal kupovat, ale červík hlodal. Nechci říct, že to bylo zklamání ... určitě je ta motorka zas o kus dál , ale tak moc se přiblížila motorkový konfekci, až mě to překvapilo. Už to není raubíř, punkáč a chuligán. Spíš nagelovanej kluk v triku Sex Pistols
A stejně nad ním uvažuju

22.1.2019 - ja tu motorku miluju a je jedina, ktera mi vydrzela. A protoze to vyse byly jen kecy a ja si nevidel do huby, tak mi vrta v hlave novej Speed. Kdyby nebyla zima, tak bych jezdil a nemel tyhle debilní drahý myslenky ...

OlafCZ
OlafCZ napsal 17.03.22 v 09:47 10b.

dančic
dančic napsal 02.03.21 v 18:07 10b.

Parádní a ne moc často viděný stroj! Anglána ještě nemám, asi bych se měl polepšit... Triple by byla jedna z lákavých možností

RostaZahel
RostaZahel napsal 10.11.20 v 14:59 10b.

pěkný stroj hlavně bez kolizí za 10

Qjetináč
Qjetináč napsal 20.12.19 v 22:34 10b.

To neva :D

Animals21
Animals21 napsal 22.01.19 v 18:32

Zas to pisu sem ty voe ...