Harley Davidson FXDF Dyna Fat Bob (2015)

Vlastník vitik
Vloženo 29.9.2015
Aktualizováno 15.2.2021

Vloženo: 21.04.2016, Uskutečněno: 20.04.2016, Stav tachometru: 1603 km, Zhlédnuto: 12x, Firma: FIRMA:Harley-Davidson Brno (Brno-Černá Pole)

Mladej může, starej musí. Ne není to špatně. Mladej Haryk, nebo mašina obecně, prostě na servis do autorizáku musí. Už kvůli záruce. Byl vyměněn první olej, baterka ve FOBu a udělány ostaní nezbytnosti předepsané výrobcem. A hlavně namontované doplňky.
Kdo uhádne první podle fotek jaké, nebo alespoň kolik je jich dohromady, dostane fidorku. Jistou sestavu tří dílů někde vzadu považuji za jeden doplněk, protože sama o sobě ta věc namontovaná být nemůže a žádný z těch dílů sám o sobě nedává smysl. Návrhy pište do komentů. Fidorku pošlu i poštou Hint:program není vidět a proto se nepočítá. Číslo je dvouciferné.
Taky děkuji Rosťovi, že objevil bug, který jsem si způsobil sám-při dotahování brašen přecvaknutý kablík k brzdovému světlu. To se může stát jen vyučenému elektrikářovi
Teď už chybí jen jedna, dvě věci a budu spokojený. Možná to někteří z Vás považují za zhůvěřilost, tolik doplňků, ale kdo z Vás si koupil v základní výbavě třeba auto a nedal si tam ani koberečky? No? Ruku na srdce, s nějakým doplňkem se počítat prostě musí.

• Es kommt der Tag

Ano, přišel den, kdy je načasee se rozloučit :-C No takhle. říkal mi to mechanik, říkal mi to Míra Lisý, říkal mi to kolega z práce, co se mnou občas někam jede...Prostě jsem jim usel dát za pravdu, že bych potřeboval n

Typ: Prodej
    Vloženo: 15.02.2021
    Uskutečněno: 12.02.2021
  • H-D FXDF FAQ

A nyní zodpovíme několik často kladených, zejména poťouchlých, dotazů. 1/ Teče z toho olej? ;-) Jen v případě, že ho chcete vypustit. Ani nemám pocit, že by ho to žralo, mezi servisy nedolévám. 2/Kolikrát se to už

Typ: Reportáž
    Vloženo: 03.09.2020
    Uskutečněno: 03.09.2020
  • Co se stane když..

když se hobluje stupačka tak dlouho, až hlava šroubu která ji drží, zmizí. Stane se to, že se stupačka protočí a vysune. Neupadla úplně, ještě na konci šroubu byla malá špona, která ji udržela na motorce. Jezdit se s tím

Vloženo: 01.09.2020
    Uskutečněno: 01.09.2020