Harley Davidson FXDF Dyna Fat Bob (2015)

Vlastník vitik
Vloženo 29.9.2015
Aktualizováno 15.2.2021

Další zbytečnost navěšena

Vloženo: 27.01.2016, Uskutečněno: 26.01.2016, Stav tachometru: 405 km, Zhlédnuto: 13x

Haryky jsou prý o úpravách a úpravy vyjádřením osobnosti majitele. Nebo jsou to polotovary, které se musí dodělat, na čemž se dá napakovat. Tak nebo onak, považuji za nutné některé věci předělat. Třeba zatmavit blikče aby ta oranžová sklíčka tolik nebila, na jinak černé motorce, do očí. Sjednotit vzhled. Jedná se o úpravu snadnou a v intencích cen H-D čehokoliv levnou. Set tmavých sklíček a oranžových žárovek stojí asi 15 stovek a taky za starou bačkoru a to z toho důvodu, že obsahuje 4 žárovky, ale z toho dvě jsou dvouvláknové do modelů s obrysovkama v blikačích. Tím pádem je nutno ještě další dvě jednovláknové žárovky dokoupit a ty dvouvláknovky si pak můžu za dlouhých zimních večerů prohlížet. Výměna sama o sobě je jednoduchá, v podstatě největší úsilí jsem vyvinul na začátku při rozdělávání blistru. Výsledek je dle mého skvělý, zejména vzadu černé sklíčka směrovek souladí s tmavým krytem koncového světla a vypadá to líp. Radost kalí snad jen vědomí, že výrobní cena sklíčka je asi tak 7centů a u žárovky to nebude o mnoho víc, takž za zboží v hodnotě 1$ EXW jsem dal babek asi 60. Tím se mi potvrzuje teorie, že u zboží určeného na děcka a motorová vozidla člověk nejedná racionálně a je nehorázně předražené.

Špóna297 (-2) napsal 02.02.2016 v 22:11

no, nekup to

• Es kommt der Tag

Ano, přišel den, kdy je načasee se rozloučit :-C No takhle. říkal mi to mechanik, říkal mi to Míra Lisý, říkal mi to kolega z práce, co se mnou občas někam jede...Prostě jsem jim usel dát za pravdu, že bych potřeboval n

Typ: Prodej
    Vloženo: 15.02.2021
    Uskutečněno: 12.02.2021
  • H-D FXDF FAQ

A nyní zodpovíme několik často kladených, zejména poťouchlých, dotazů. 1/ Teče z toho olej? ;-) Jen v případě, že ho chcete vypustit. Ani nemám pocit, že by ho to žralo, mezi servisy nedolévám. 2/Kolikrát se to už

Typ: Reportáž
    Vloženo: 03.09.2020
    Uskutečněno: 03.09.2020
  • Co se stane když..

když se hobluje stupačka tak dlouho, až hlava šroubu která ji drží, zmizí. Stane se to, že se stupačka protočí a vysune. Neupadla úplně, ještě na konci šroubu byla malá špona, která ji udržela na motorce. Jezdit se s tím

Vloženo: 01.09.2020
    Uskutečněno: 01.09.2020