Harley Davidson FXDF Dyna Fat Bob (2015)

Vlastník vitik
Vloženo 29.9.2015
Aktualizováno 15.2.2021

Vloženo: 16.11.2015, Uskutečněno: 16.11.2015, Stav tachometru: 405 km, Zhlédnuto: 11x

Letošní rok je zvláštní tím, že po létě je už druhé jaro. A tak jsem ve volném dni namontoval nějaké ty doplňky. V podstatě jsem tím rodinu zbavil starostí kam na dovolenou, protože stály ranec, tak nikam. A když už jsem byl v garáži, "odzimoval" jsem a šel využít nádherné počasí. Varování pro ostatní jest, že v lese je stín, tudíž stále mokro a na tom ještě listí..Najeto cca 100km za krásného slunečného a teplého počasí. Sqělé.
Co se montáže doplňků týká, svoloč kapitalistická tentokrát nic nepodcenila a v krabicích nechyběl žádný spojovací materiál. Dokonce ještě měco zbylo, pár šroubků a asi 4 kila odrazek.
Zvláště při montáži nosiče na opěrku a padaciho rámu bych ocenil výpomoc nějakého kouzelníka se specializací na mikromagii. Já sice umím vytáhnout z nosu holuba, ale na montáž těchto dílů byla tato schopnost žalostně málo.
Zajímavou součástkou je deklík na pravé straně motoru zovoucí se timer cover. V překladu to znamená past na peníze. Když jsem odmontoval originál, a kouknul jsem, co víčko skrývá, zjistil jsem, že nic. Nahlédl jsem dovnitř ještě jednou, nechtíc věřit prvnímu pohledu a se stejným výsledkem. Pod víčkem je prostě kulový a tudíž víčko je jen na to, aby ho člověk vyměnil za hezčí a utratil tak pár korun.
Přezky na brašnách vyžadují na stisk sílu heveru. Jsou navržené na silný stisk detroitského hutníka, nebo kanadského dřevorubce. Evropský vydechlý ouřada s tím bojuje, leckdy i obouruč a leckdy i marně. Třeba to časem povolí.
Nářadí jsem použil pouze palcové, amerikanskij rabočij tentokrát sáhnul do správného šuplíku a kombinace metrický šroub tady, coulový támhle se nekonala.
No a pár fotek přidám, samozřejmě...

Špóna297 (-2) napsal 18.11.2015 v 09:01

je parádní.. těším se na jaro.. snad si zas vyjedem

• Es kommt der Tag

Ano, přišel den, kdy je načasee se rozloučit :-C No takhle. říkal mi to mechanik, říkal mi to Míra Lisý, říkal mi to kolega z práce, co se mnou občas někam jede...Prostě jsem jim usel dát za pravdu, že bych potřeboval n

Typ: Prodej
    Vloženo: 15.02.2021
    Uskutečněno: 12.02.2021
  • H-D FXDF FAQ

A nyní zodpovíme několik často kladených, zejména poťouchlých, dotazů. 1/ Teče z toho olej? ;-) Jen v případě, že ho chcete vypustit. Ani nemám pocit, že by ho to žralo, mezi servisy nedolévám. 2/Kolikrát se to už

Typ: Reportáž
    Vloženo: 03.09.2020
    Uskutečněno: 03.09.2020
  • Co se stane když..

když se hobluje stupačka tak dlouho, až hlava šroubu která ji drží, zmizí. Stane se to, že se stupačka protočí a vysune. Neupadla úplně, ještě na konci šroubu byla malá špona, která ji udržela na motorce. Jezdit se s tím

Vloženo: 01.09.2020
    Uskutečněno: 01.09.2020