Yamaha YZF-R6 (2008)

Vlastník gabri88
Vloženo 28.9.2015
Aktualizováno 12.8.2018

Po rozhodnutí jít do ss u mě vyhrála, po vyzkoušení tří šestikil, jak opticky, tak pocitem ze zkušební jízdy

Honda CBR 600RR: V okolí jsem nenašla v origo stavu, jen okruhovku dovoz z Itálie a to mi absolutně nesedlo
Suzuki GSX-R 600: Příjemná, ale škaredá (přední světlo, zadek), ta co jsem zkoušela u Loitz Lauterach byla níž posazená a přišlo mi to uplne divný :D

První dojmy - První dojem byl oooh ten zvuk:) po šeptajícím fz6 :D Jsem zvyklá, že se jako šesti kilo musí točit, ale je to nezvyk posezem po nakedbiku... plus manimulace

Ona žádné zápory nemá, byla stvořena k dokonalosti

Celou sezónu jsem si lámala hlavu nad tím, co bude následovník Píšťalky (fz6n)...skákala jsem mezi značkama i modelama... gsr750, mt-07, fz8, cb600f, z800... ani cenovou hranici jsem neměla úplně jasnou... a vždycky jsem se mi vkrádala myšlenka co takhle supersport? Ale vždy jsem ji okamžite zavrhla...furt jsem hledala zapory... posed, ovladatelnost.. jezdím hlavně v passech a často nějaku tu vracečku... a taky mě napadlo: Dosahnu vůbec po zastaveni na zem? Jezdím dostatečne dobře? (2 sezóny)
A pak jsem si řekla s*át na to, já chci
A ne,nedosáhnu na zem oběma nohama

A tak jsem konečně v září našla Šmoulinu. Nikdy nebyla na okruhu, chlapec se o ni evidentně hezky staral a autorizovaný servis, kde ji koupil i servisoval, ji zná už od prvního majitele.

Šmoulina se rovnou zazimovala takže absťáček jako prase

duben 2016
je věčně hnusně, takže jsem šmoulínu vyvezla asi 2x. takže zatím najeto asi 300km je to dycky jak facka, když na ní přesednu z píšťalky, je to jak kdyby jí něco ďoblo do zadku, jen se na ní pohnu a ten zvouček nad 10tis.otáček, mňáááu
při každým výjezdu mě zastavili benga a jednou i měřili výfuk.. je stále originální, takže nenaměřili nic co by neměli, hahaha fakjů-džermen-polííís

červenec 2016
zatím 1x hockenheim (D), 1x 2dny Most, 2x Anneu du rhin (F)
a nějaké ty přesuny. cca 22 tis.km na tachu. jinak v provozu s ní vlastně nejezdím krom těch přesunů

Srpen 2016
2x Anneau du Rhin
Fakt se mi ten malookruh zacal libit

2018
Pannonia 2:23
Most 1:59,5

sedlon
sedlon napsal 13.08.18 v 10:55 10b.

dobrá volba a krasne stroj...zlatý kola zavidím

Kristyna18
Kristyna18 napsal 08.12.16 v 14:10 10b.

Super

Kukkan
Kukkan napsal 16.09.16 v 10:57 10b.

Wow...
Sluší vám to spolu. Tak ať si vyhovíte.

Ozzy_
Ozzy_ napsal 16.08.16 v 10:10 10b.

Tak ji hlavne poradne naloz Tadle motorka to vylozene potrebuje

cebeer
cebeer napsal 07.08.16 v 07:12 10b.

Z pneu na fotkách je vidět, že je R6 ve správných rukách a že si s ní umíš pohrát. Takže . Hodně štěstí a pěkných zážitků.