Kawasaki VN 900 Classic (2007)

Vlastník kotas81
Vloženo 28.9.2015
Aktualizováno 5.10.2016

Láska na první pohled. Všechny doplňky jsou přesně podle mého gusta a říkají o motorce: "Já jsem cruiser"

Yamaha XVS 1100A Dragstar Classic: Malý výběr motorek kolem r.v. 2007-8.

První dojmy - První cesta od majitele domů byla dlouhá cca 350 km. Absolvoval jsem ji po ose v únoru. Prvních 100 km jsem ji musel trochu přemlouvat do zatáček. Přece jenom to je kus motorky. Dnes po cca 4000 km jsme jedno tělo a jedna duše. Pozn. Předchozí motorka byla Jawa 21 a řídil jsem ji naposledy před 15ti lety :)

Motorku bych doporučil pro - Začátečník i pokročilý jezdec, který jezdí vetšinou sám.

Doplňky na motorce - Padací rám, předkopy, brašny, opěrka spolujezdce, plotny, 12V zásuvka, plexi, přídavná rampa se světly.

Už od dětství jsem věděl, že styl Crusier / chopper bude u mě jednoznačně vítězit, proto výběr Kawasaki VN 900 byla jasnou volbou. Jednoznačně jedna z nejvhodnějších motorek pro začátečníka. Už na první pohled mě oslovila.

Svým výkonem je dostačující pro pohodovou jízdu. Pokud je třeba, zvládne dynamickou jízdu. Ovladatelnost motorky je velice dobrá, nechá se celkem slušně klopit do zatáček.Mám plotny, které mi řeknou, že se motorka v zatáčce blíží ke svému maximu a že je třeba upravit styl jízdy.

Podvozek, pokud jedu sám je dobrý, tlumiče bezproblému vyrovnávají silniční nerovnosti. Trochu je problém s jízdou ve dvou, kdy se podvozek motorky dostane blíž k silnici. Je třeba dávat pozor při najíždění např. na chodník či jiná vyvýšená místa. Několikrát se mi stalo, že jsem rámem motorky při najíždění zavadil o silnici. Při jizdě ve dvou je třeba víceřadit, pokud řidič potřebuje motorku dostat do obrátek (např. při předjíždění).

Vybavení motorky, především brašny dávájí řidiči nevídané možnosti. Je jedno jestli jedu 50 nebo 300 km. Vždy mám s sebou nepromoky, reflexní vestu, servisní krabičku a další potřebné věci, které se mi bezproblému vejdou do jedné z brašen. Ve druhé pak vozím civilní oblečení (pokud je třeba) nebo do ní uzamykám helmu a rukavice.
Tato zkušenost je založena na jednom z návratu domů, kdy jsem jel pouhých 170 km. Na začáku cesty jsem lehce zmoknul a posledních 50 km jel v nepřetržitém dešti (nepromoky jsem měl doma ve skříni). Doma jsem pak vylil vodu z bot a měl docela problém se z mokrého oblečení vysvléct. Po této zkušenosti bez nepromoků už nikam nevyjíždím.

Woky
Woky napsal 19.01.16 v 16:44 10b.

bomba , aneb 1o bodů jasnejch

newmann75
newmann75 napsal 04.12.15 v 11:23 10b.

Krasavice . Modrá ji moc sluší. Pěkné doplňky.

Boža
Boža napsal 08.10.15 v 16:54 10b.

Tak to je paráda skvělé moto a pěkná barva, no to nemá chybu gratuluji zasloužených 10 bodů

kubrt1965
kubrt1965 napsal 02.10.15 v 18:11 10b.

Parádní mašina

žižala.
žižala. napsal 02.10.15 v 10:49 10b.

Supr stroj.