Suzuki DL 650 V-Strom (2015)

Vlastník HonzaMT
Vloženo 26.9.2015
Aktualizováno 31.12.2022

Vloženo: 17.04.2023, Uskutečněno: 16.04.2023, Zhlédnuto: 57x

Zajel jsem k bráchovi do Olomouce na servis, tentokrát pouze výměna oleje (Castrol Power1 10W40) a olejového filtru. Když jsme chtěli dopnout řetěz, nešla odšroubovat matka na ose zadního kola, zůstala kousnutá a nešla ani tam ani tam. Takže flexa a odříznout. Abych se dostal domů do Ostravy, dal mi brácha osu ze svého V-Stromu, výhoda mít stejné motorky Nikdy se to nedotahovalo na krev, vždy spíše méně, ale tak prý se to u nerezu stává a případů u V-Stromu je na netu hodně. Po necelých 8 letech s motorkou asi první vážnější věc. Nová osa pro bráchu objednaná.

• Příprava na sezónu 2024

Zajel jsem za bráchou na každoroční servis V-Stroma. Tentokrát jen olej (jako vždy Castrol Power1 10W40) a filtr, na větší servis mi ještě pár tisíc kilometrů zbývá. Pak jsme vše vyzkoušeli 400km jízdou přes větrné Jesen

Typ: Údržba
    Vloženo: 31.03.2024
    Uskutečněno: 29.03.2024
  • Alpské průsmyky 2023

Alpy jsou pro mě jistota, takže i pro rok 2023 jsme s bráchou zvolili podobnou destinaci na moto dovolenou, jako v minulých letech. Dal jsem si za cíl navštívit Tre Cime v Dolomitech, resp. placenou silnici pod tyto tři

Typ: Dovolená
    Vloženo: 12.04.2024
    Uskutečněno: 19.08.2023
  • Rozšíření bočního stojanu

Sice už jsem jedno rozšíření měl, ale když si brácha koupil rozšíření bočáku od SW Motech, tak se mi taky zalíbilo. No a pod vánočním stromkem jsem jedno našel... :-D

Vloženo: 31.12.2022
    Uskutečněno: 31.12.2022