Suzuki DL 650 V-Strom (2015)

Vlastník HonzaMT
Vloženo 26.9.2015
Aktualizováno 31.12.2022

Nová přední pneu, řetězovka a drobné závady

Vloženo: 26.06.2018, Uskutečněno: 25.05.2018, Zhlédnuto: 8x

Loňskou sezónu jsem si nevšiml malého defektu přední pneumatiky. Ucházela opravdu velmi pomalu. Pneumatika se mi nestejnoměrně ojela. Gumu jsem na jaře ještě zalepil a dojezdil, dala něco přes 8 tisíc kilometru. Zádní TKC 70 je ještě dobrá, takže jsem opět objednal novou Conti TKC 70 i pro přední kolo.
Dále bylo třeba vyměnit řetěz, z původního originálního začaly odpadávat O kroužky a nevypadal moc zdravě. Letos se chystám opět na cestu do zahraničí, tak ať mě to někde nenachytá. Zvolil jsem řetěz D.I.D. 525VX a když už, tak komplet - i nová kolečka od JT.
A když jsem to jel vše vyzkoušet, na dálnici mi málem ulétlo plexi sklo. Spodní dvě gumové matky to nevydržely a rozpadly se. Štít naštěstí zůstal trochu viset na horních dvou šroubech. Když jsem to provizorně opravoval, upadl ještě třetí. Aby toho nebylo málo, začal se protáčet levý grip. Všechny gumové matky vyměněny za nové, grip přilepen, tak snad bude na dlouho klid

• Příprava na sezónu 2024

Zajel jsem za bráchou na každoroční servis V-Stroma. Tentokrát jen olej (jako vždy Castrol Power1 10W40) a filtr, na větší servis mi ještě pár tisíc kilometrů zbývá. Pak jsme vše vyzkoušeli 400km jízdou přes větrné Jesen

Typ: Údržba
    Vloženo: 31.03.2024
    Uskutečněno: 29.03.2024
  • Alpské průsmyky 2023

Alpy jsou pro mě jistota, takže i pro rok 2023 jsme s bráchou zvolili podobnou destinaci na moto dovolenou, jako v minulých letech. Dal jsem si za cíl navštívit Tre Cime v Dolomitech, resp. placenou silnici pod tyto tři

Typ: Dovolená
    Vloženo: 12.04.2024
    Uskutečněno: 19.08.2023
  • Příprava na sezónu 2023

Zajel jsem k bráchovi do Olomouce na servis, tentokrát pouze výměna oleje (Castrol Power1 10W40) a olejového filtru. Když jsme chtěli dopnout řetěz, nešla odšroubovat matka na ose zadního kola, zůstala kousnutá a nešla

Typ: Údržba
    Vloženo: 17.04.2023