Yamaha XV 1100 Virago (1987)

Vlastník Mourinho
Vloženo 26.9.2015
Aktualizováno 19.10.2017

Krásný stroj, dobře ovladatelný. Pohodlný, který se hodí i na delší cestování.

Yamaha XVS 650 Dragstar Classic: nedohodl jsem se s prodávajícim

První dojmy - Virago je dobře ovladatelný a doufám,že bude i spolehlivý.

Motorku bych doporučil pro - Virago je vhodna pro všechny.

Doplňky na motorce - Padáky, kufry, světelná rampa, opěrka spolujezdce, hodinky, chlastáky

Yamaha virago xv 1100 je moje první motorka. Vybral sem si ji k mým padesátinám. Koupil jsem ji v červenci 2015 a najel 1000 km. Při mé práci je to až moc. Virágo má i můj švagr a tak mi mohl v mnoha věcech poradit. Nemám sice moc najeto, ale už teď vím - byla to dobrá volba. Virago jede skvěle, plynule řazení, dobra ovladatelnost i dobrá brzda. Jezdím tak 70 - 90 km/h a při předjíždění není problém. Reakce na plyn je úžasná, takže to není žádný chcípák. Snažím se jezdit opatrně ale hlavně s rozumem a zbytečně neriskovat. Velkou podporu mám i u manželky, která jela pár krát se mnou na ,,Virago - výlet'' super. No vyskytl se i první problém, který mně čeká odstranit. Zaplavuje se karburátor na prvním válci a svíčka je mokrá. Pravděpodobně vysoká hladina - plovák nebo jehlový ventil špatně dosedá do sedla. Nevadí, při trochu snahy to půjde zvládnout. Spotřebu jsem ještě neměřil, ale pro mně to není až tak důležitě pokud to nebude 100/100 km. První dojmy jsou úžasné a jenom sama spokojenost.

Čadil
Čadil napsal 02.03.18 v 17:17 10b.

KRASAVEC 10B

zain1
zain1 napsal 20.10.17 v 08:54 10b.

tuto mašinu jsem viděl zrovna včera v Praze ve Vrbovce určitě to byla ona, ale má již na nádrži airbrush indiána a není již tak naleštěná

almacollo
almacollo napsal 02.02.17 v 21:51 10b.

to je teda fešanda

-Donar-
-Donar- napsal 30.04.16 v 10:46 10b.

Moc pěkný stroj

bortl
bortl napsal 26.04.16 v 18:54 10b.

Krásný stroj