Kawasaki ZRX 1100 (2000)

Vlastník JTpunisher
Vloženo 25.9.2015
Aktualizováno 25.3.2017

No je to dravé hezké pohodlné , Je to něco uplně jiného jako chopper :)

První dojmy - Bohužel ihned po koupení začlo pršet což bohužel značně znepříjemnilo požitek z jízdy :(. Další věc co mi to znepříjemnila byl to že jsem ji odvažel až večer . Takže dešť a tma mi nedovolilo moto pořádně projet.

Moto jsem si vybral z důvodu historie této značky, no přeci kdo by neznal Kawasaki Z1000 Ediho Lawsna že ano. Nemám rád vzhledově nové motorky. Toto je pěkná klasika která je udělána v moderní technice. Motorka je na pohodovou, ale i velmi svižnou jízdu. Dá se jet kadla kadla , ale i velmi rychle :) a to je ten důvod proč jsem přesedlal z chopera. V žilách mám adrenalin a rychlost. Hodně sportovně jsem jezdil i na svém Vn 1500 ale bylo to trápení divoké zvěře. Prostě choper zatím pro mě není. Toto byla jasná volba. Láska na první pohled. Konkrétní moto není žádná voňavka je napadená kutilem a rádoby tuningem. Některé věci se mi líbí některé dám do původní verze.

blazinek
blazinek napsal 19.03.16 v 00:30 10b.

Z takové zelené hrůzy se stala→
Moc povedena motorka!

hazbenda
hazbenda napsal 09.10.15 v 08:38 10b.

figi11
figi11 napsal 28.09.15 v 05:53 10b.

-Jandys-
-Jandys- napsal 26.09.15 v 12:03 10b.

Krasavec viděl jsem ji v inzerci určitě si zaslouží abys ji dal do origo vzhledu s troškou lehkého tunigu,myslím že kulaté světlo by jí jen prospělo Ať slouží

J-U-R-A
J-U-R-A napsal 26.09.15 v 08:08 10b.

Pěkná, ať slouží rosnička