Yamaha X-max 125 (2015)

Vlastník kamil007
Vloženo 25.9.2015
Aktualizováno 11.10.2015

Perfektní skútr pro někoho kdo má prozatím řidičák pouze kategorie B

Motorka koupena od FIRMA:PEMM Brno (Brno-Bohunice)

Honda Forza 125: Designově se mi líbila Yamaha X max Momodesig. Rovněž v okolí Olomouce není autorizovaný servis Honda

První dojmy - Mám najeto cca 500 km, ale svezení je vynikající. Velice se mi líbí design skútru a jeho matná barva. Mohla by mít zásuvka na 12 V, ale nnení zas až takový problém si ji nechat dodělat.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je podle mého názoru vhodná pro začátečníky, kteří se seznamují s dvěma koly.

Doplňky na motorce - Koupil jsem brašnu do tunelu Givi XS 318. Mě naprosto vyhovuje, má nahoře průzor na mobil, takže jde koukat na navigaci. Musí se akorát více sklonit hlava dolů.

Vybíral jsem mezi Yamaha x max 125, Suzuki burgman 125 a Honda Forza 125. Yamaha se mi líbila nejvíc .
Mám najeto cca 500 km při průměrné spotřebě 2,5 lt. skútr splňuje vše co jsem od něj čekal. Možná časem přijdu na nějaké výhrady, ale prozatím žádné nemám. Zakoupil jsem ji jako svou první motorku na seznámení s dvěma koly. Příští rok se chystám rozšířit řidičské oprávnění na moto a potom možná vyměním za silnější.

31081
31081 napsal 25.09.15 v 10:35 10b.

jo,jo je to krasavec