rebelhorn_kveten_borg

Honda FX 650 Vigor (2000)

Vlastník PETSINKA
Vloženo 24.9.2015
Aktualizováno 21.4.2016

Moje první dospělá motorka. A skamarádily jsme se rychle.

Honda NX 650 Dominator: Když jsem se poprvé svezla na Dominátoru, neskutečně mi sedl, a proto jsem hledala něco podobného. Vigor je spíš silniční verze, a jelikož já do terénu nejezdím, byla to jasná volba.

První dojmy - První projížďka byla v lednu, takže jsem se dost bála uklouznutí. Ale i navzdory chladnému počasí jsem se krátce projela a musím říct, že to byla paráda. Při mé výšce 180 cm je sedlo tak akorát. Ovladatelnost úžasná, motorka není vůbec těžká.

Motorku bych doporučil pro - Určitě doporučuji jako mezikrok po 125. :-) Je to mírný přechod na silnější kategorii.

Doplňky na motorce - Motorku jsem koupila již s padacím rámem a kufrem.

Jako svou první dospělou motorku jsem hledala něco klidnějšího, žádnou divočinu. Vigor to splňuje fantasticky. Po přesednutí z hondy CBR 125 R jsem měla pocit, že mám nejrychlejší motorku na světě. Teď za sebou máme první sezonu a už se mi zdá, že jezdí pomalu . Ale jen tak tu mojí holku nepustím. Jezdí se na ní krásně, je lehoučká (až na parkování v garáži, to mi dělalo problém i se simsonem) a nenáročná. Zatím jsem žádné závady neřešila, jen výměnu přední pneu, oleje a brzdové kapaliny. Na zimu mám v plánu servis, znervózňuje mě při jízdě takové divné cvakání

Testováno v lehkém terénu. Musím říct, že jede krásně a mít i terénní gumy, vyjede snad všechno.

Spotřeba cca 5-6 litrů na 100 km.

K167
K167 napsal 18.04.21 v 08:06 10b.

Spolehlivá, odolná mašina.
Moc pěkná majitelka.
Ať máš stále radost.

Midway
Midway napsal 15.04.20 v 18:02 10b.

Super stroj

T_omaso
T_omaso napsal 07.12.19 v 22:38 10b.

Jé, ten bejval kdysi můj

Čadil
Čadil napsal 14.04.18 v 21:30 10b.

p.epanica
p.epanica napsal 11.03.17 v 18:56 10b.

Ať dlouho dělá radost ...