Yamaha FZS 600 Fazer (2000)

Vlastník kuja53
Vloženo 23.9.2015
Aktualizováno 8.3.2017

Na to, že to je nefaceliftovaná verze se všema plusama a minusama, tak je to pořád stroj, kterej budí zájem.

BMW R 1100 RS: Většina zajímavých kousků se v inzerci udrží pár dní. A na začátek mi to nakonec přišlo nevhodný.
Suzuki GSR 600: Stejnej výkon jako Fazer, ale většina kusů daleko a jet 200-300km pro moto za 50tis je trošku zbytečný, pokud člověk nemá tutovku.

První dojmy - Po najeti cca 200km za 3 dny v podzimním počasí a na silnicicíh 1-3 třídy, hodnotím Fazera kladně. Dobře filtruje nerovnosti a v zatáčkách, ikdyž to není žádný rychlo řezání, sedí dobře a přijde mi, že se ani nekroutí.

Motorku bych doporučil pro - Určitě bych Fazera doporučil na svižnější kochací jízdu a do začátku. Chová se nezáludně a člověk nemá ani na začátku pocit, že stroj řídí jeho, no možná po první jízdě jo, pokud je člověk jelito a moc kroutí plynem.

Doplňky na motorce - Padáky, ukazatel zařazený rychlosti, širší řídítka, závažíčka na řídítkách a laděný výfuk Creptus.

Fazera jsem vybral náhodou, jelikož sem si po mnoha letech přemýšlení, jestli motorku ještě jo a nebo už ne, dodělal celý A. Po složení zkoušek se naskytla koupě za rozumný peníze s doložitelným stavem, tak nebylo moc co řešit. Variant bylo víc, ale na začátku září, se motorky kupujou dost špatně Hlavně tak na rychlo ,aby se človek stihnul ještě svízt, než bude hnusně.

Na to, že sem nikdy před tím nevlastnil žádnou svojí vlastní motorku, pouze sem si sem tam půjčil na jedno rázový svezení, tak je Fazer, i dle zkušeností a recenzí místních ideální na začátek. Do 6tis ot je to hezky na kochačku a přes 6tis to chytne druhej dech, kterej zatím nejsem schopen využít a je to spíš rezerva do budoucna :) Přeci jenom je nejdůležitější přijet celej a ne někde honit rychlostní rekordy.

Nicméně po 200km, co jsem na to najel je na nějakej hlubší soud dost brzo. Ale vzhledem k mojí tělesný schránce (180cm/100kg), je motorka akorát a nepociťuju zatim v ovládání nic, co by mi vysloveně vadilo.

kartys
kartys napsal 23.09.15 v 13:31 9b.

Dobra volba ma taky super stroj