renocar_unor

Yamaha TDR 125 (1997)

Vlastník Hitak128CZ
Vloženo 22.9.2015
Aktualizováno 25.8.2022

Zábavný, nenažraný 2 takt :D Co víc k tomu říct?

Honda XL 125V Varadero: Drahý a zamiloval jsem se do 2t
Yamaha DT 125 R: TDR bylo dostupnější :D

První dojmy - První dojem byl že je to velká motorka, pocit ze řízení luxusní, z prvu nezvyk že to nejede dole, ale jak se člověk naučí pořádně to točit super živá. Bohužel vzhledem ke stáří už celkem pokulhává vzhled, popraskané plasty a velmi nekvalitní lak od předchozího majitele mě zklamal.

Motorku bych doporučil pro - Pro začínající jezdce

Doplňky na motorce - Laděný vůfuk Giannelli a koleno Arrow, zvýšená řídítka, palivoměr, ukazatel kvaltu, denní svícení a výstražná světla, mračítka (Se vším již koupeno)

Klady téhle motorky je velikost, zrychlení a celkem i dobré teréní vlastnost, samozřejmě myslím polní a lesní cesty, mimo cestu bych se bál jí vytáhnout. Jediné co mi na motorce vadí je špatně pracující spojka, ale to je problém jen u mé a snad to brzo vyřeším. Podvozek atd. posoudit nemohu, teda mohu, ale oproti ČZ 125 je asi výsledek jasný :D Spotřebu mám okolo 5/6 litrů a to je myslím ještě celkem pěkný. Servis sem zatím dělal pouze výměnu filtrů a oleje, sice nebylo ani jedno potřeba, ale jistota je jistota. Nejlépe se motorka cítí na klikatých okrskách, ale nevadí jí ani rychlejší přesun nebo menší teréní výlet.

JohnyVaradero
JohnyVaradero napsal 17.01.16 v 15:23 10b.

Super, moc pěkná TeDeRka.. ať slouží za mě 10B