KTM EXC 200 (2005)

Vlastník MagPieter
Vloženo 21.9.2015
Aktualizováno 30.10.2015

Po dlouhé době šetření jsem si udělal radost a doma jsem udělal menší překvápko. Jelikož doma žádnou normální motorku nemáme tak jsem doma první.

První dojmy - Káťa je super. Po té co jsem si ji přivezl tak jsem musel čekat ještě den než jsem se odhodlal, protože byla noc a večer ještě akce. Tak jsem si to nechal na druhý den a je úžasné jak je lehká a snadno ovladatelná. Kupoval jsem ji asi 15 MH po generálce motoru a tlumičů, tak snad mi to chvíli vydrží.

Doplňky na motorce - Kvalitní Káťovské Blastry

Naprosto super moto. Jako většina lidí jsem začínal na Fichtlu, ale už dlouho jsem chtěl Endurko. Káťa se mi líbila už od mala svým designem. 2T jsem volil z jednoduchého důvodu, oproti lidem kterým se líbí že 4T brzdí, tak já jsem opačný případ a navíc, když se otevře přívěra tak to je úžasný zvuk. Dvoustovku jsem bral proto aby mě hned neutahala jako kotě. Jelikož začínám tak si pořád zvykám a snažím se zvyknou na výkon oproti Fichtlu. Oproti jiným ročníkům (2014,2013, jiné ročníky nevím) jsme zjistili že je 2005 užší. Snad mě mockrát nepokope a ochočím si ji podle svého.

Machy07
Machy07 napsal 22.09.15 v 14:09 10b.

Super stroj tak at slouzi

SojkinXR6R
SojkinXR6R napsal 22.09.15 v 11:16 10b.

Čoveče pěkná ! Přeju ať tě motorka naučí, poněvač 200 je obsah kterej je dost ,,technicky náročnej", řekl bych už pro jezdce, co se chtěj posunout dál v technice jízdy na 2T, vzals to rovnou od podlahy a na obrázku je vidět že nadšení ti nechybí, tak ať slouží a nezanevři na ní :) Bude to trochu asi boj :)

MagPieter
MagPieter napsal 21.09.15 v 21:14

Až budu mít více času tak nafotím nějaké fotečky a připíšu věci