Honda NTV 650 Deauville (2002)

Vlastník Ogy666
Vloženo 21.9.2015
Aktualizováno 5.6.2016

Perfektní cestovní stroj ze kterého mne nic neboli ani po 500km téměř v tahu. Nízké provozní náklady.

Honda XL 1000V Varadero: Moc velká a těžká na mně :)

První dojmy - Jelikož jsem před touto motorkou jezdil na Honda Dominátor, na které jsem nacestoval 40000 km. Obdivuji tedy sám sebe :) tak rozdíl je snad úplně všude. Pohodlí především..

Doplňky na motorce -

Deauvilla jsem si vybral protože jsem relativně malý a tudíž velký cesťák pro mne není. A navíc se mi líbí ty možnosti si ho vzhledově upravit k obrazu svému poměrně jednoduše.

Zatím mám najeto pouze 3000km ale zato ve všech možných situacích, které se mně mohou přihodit. To znamená dlouhé přesuny na silničních výletech, prndačky po kotárech i hory :) Na cestování po silnici paráda. Při dodržování rychlosti do 120km/h (všude, přece nebudu brzdit :) ) spotřeba 4,5 a naopak přesuny po dálnici okolo 150-170km/h cca 6l/100km. Motor je lenoch, ale je to tím že to není závodnička ale cesťák. Při svižné jízdě po okreskách se člověk aspoň nenudí a zařadí si trošku.. Brzdy jsou silné, účinné a přesné. Zkušenosti se spolujezdcem nemám pač se mnou nikdo nechce jezdit :/ Boční kufry jsou i s horním pro jednu osobu v létě. Na podzim už tam nic víc nedáte :) Ale dají se dokoupit větší boční víka kufrů. Bohužel netuším kde pač mi všichni odpověděli ze je nemají. S nimi bych motorce nemel co vytknout, ale prostě ty kufry jsou špatný..

Jinak na cestování a výletování je to perfektní motorka a jsem s ní velice spokojený. Teda až dostupnost speciálních dílů, které je třeba vyměnit a prostě nevím kde hledat..

stefanik
stefanik napsal 10.01.16 v 23:28 10b.

Davidak
Davidak napsal 08.11.15 v 08:55

milen
milen napsal 28.09.15 v 18:48

Pěkná...ať slouží

milen
milen napsal 28.09.15 v 18:46 10b.

Pěkná...ať slouží

tanoz
tanoz napsal 23.09.15 v 10:10 10b.

Blahopřeji k výběru.