Suzuki GSX 750 (2001)

Vlastník Fourian
Vloženo 18.9.2015
Aktualizováno 18.9.2015

Nadherny stroj. Dobra spotreba. jsem nizsi postavy takze mi vyhovuje i posezem.

Motorka koupena od Rudolf Muska - Velmi solidni a rozumny pan. K moto dodal veskerou dokumentaci zaridil opravu tp a na cem ksme se domluvili tak platilo. Timto velmi dekuji.

Kawasaki ZR 7: spatne zkusenosti servisaka a petikvalt
Suzuki GSF 1200 Bandit: s ohledem na cestovni naklady pri mem rocnim najezdu cca 10 000 km by to byla draha sranda
Suzuki GSF 650 Bandit: nebyl zadny slusny kousek navic oproti inazume vyssi spotreba
Yamaha XJR 1300: opet cestovni naklady a nebyl k mani slusny kus
Yamaha FZ6 N: nema vzhled klasickeho nahace a na cesty to neni ideal spis na vyblbnuti
Suzuki GSR 600: nema vzhled klasickeho nahace je horsi na cesty a na prodej byly jen same pastily

První dojmy - Po vyjeti me prekvapil zatah z nizkych otacek. motorka nikam neuhejbala chovala se predvidatelne. V zatackach jsem se s ni trochu pral ale to je bud sjetyma nebo podhustenyma gumama. Zazitek z jizdy skvely.

Motorku bych doporučil pro - doporucil bych motorku vsem co chteji mit klasiku ktera je zabavna ale je vyborna i na cesty. Naklady na udrzbu oproti sestce nejsou nijak vyssi ale tenhle motor je vynikajici. Muzete na ni prejit z petikule a nemusite mit strach z vykonu.

Doplňky na motorce - pancerove hadice jine blinkry

Tuto motorku jsem mel v hledacku delsi dobu. Najit ale solidni kus za prijatelnou cenu je temer nadlidsky ukol. Nakonec se zadarilo. Je to klasicky nahac. Dle meho by tak mela mptorka vypadat. Kamarad ji ma takze jsem vedel jak jede a navic me prekvapila jeho spotreba kolem peti litru. Jezdime spolu delsi trasy a originalni sedlo je skvele. Motorka nicim neprekvapi. Chova se kultivovane nezere gumy a ma dostatecny vykon

Fourian
Fourian napsal 18.09.15 v 09:12

náhodou jo něco o ní víš ?

jirka87
jirka87 napsal 18.09.15 v 08:59 9b.

Nekoupil jsi ji náhodou v Moravské Třebové ?